Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Normális szerintetek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális szerintetek hogy tervezi az összeköltözést velem, de néha még a feleségével is szexel?

Figyelt kérdés
Már mindenki tud rólunk, együtt vagyunk nyíltan, a felesége, annak a családja, a sajàt szülei, de még együtt élnek. Nyilván ez nem megy egyik napról a másikra, hogy elköltözzön, hitel stb. Viszont ennek ellenére bevallotta hogy ritkán de van szex otthon is. Amikor kérdeztem mégis miért, hogyha ennyire szeret és most tervezzük a közös jövőt, azt mondta nem tudja, ez csak amolyan rutin, amiben nincs érzelem, úgymond ő van kéznél mert vele él. Én ezen nem tudok túllépni, megcsalàsnak érzem, főleg hogy ő fordítva tőlem teljes hűséget vár el. Szeretőkként kezdtük, akkoriban ez a tény nem is zavart, de most hogy egymásba szerettünk, és ő mellettem döntött, amit mindenkinek el is mondott, ennek ellenére miért van szüksége a feleségével való szexre még mindig? És amúgy is a nő miért vágyik rá egy ilyen helyzetben, hogy már konkrétan tud rólam, talán vissza akarja csábítani?
2021. júl. 2. 23:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%
Nem normális! A szex nem létszükséges, és nem is rutin. Jobban jársz, ha elfelejted ezt a szemétládát.
2021. júl. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
99%
Nem tervezi és nem döntött melletted. Szeretője vagy és ennyi.
2021. júl. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
99%
Miért élnek együtt? Én biztos dobnám. Később is hazajár megszokásból? Biztos tudnak rólad és elindult a válás?
2021. júl. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
99%
Te csúnyán át vagy verve.
2021. júl. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm... az vicces amikor a szeretőt csalják vissza a házastárssal. De úgy tűnik ez a stratégiai előnyöd: veled bármit meg lehet tenni!


Erre tanácsot sajnos nem tudok adni, ez itt már kő kemény szopatás.

2021. júl. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Téged nem szeret eléggé.
2021. júl. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan biztos az hogy mindenki tud rólatok. A felesége és családja valószínűleg nem, különben már rég kidobta volna, szex meg főleg nem lenne. Szerintem te továbbra is szerető státuszban vagy, a pasi átver az összeköltözés szöveggel.
2021. júl. 3. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Jól behülyített. Gratulálok ehhez a naívsághoz
2021. júl. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
94%

Vagy: ez az asszony bosszúja. Én csak ezért feküdnék le a megcsaló férjemmel (amúgy nem, kidobnám azonnal és mehet amerre lát, de ha lefeküdnék, csak ezért :-) Ez a pasi eddig őt csalta, most téged. Mekkora szívás. És ha van gyerek és megy érte és kapcsolatot tartanak majd ne legyenek kétségeid, anya be fog vállalni néha egy villám numerát csak azért, hogy az a tudat segítsen neki a feldolgozásban, hogy a jellemtelen, senki férje téged ugyanúgy csal.

De ha nem vele, egy idő után mással fog megcsalni. Annak, aki egy házasságban csal, ugyanis általában már lételeme a hazudozás, alakoskodás. És soknak a szeretőzés titkos élményére van szüksége, amit az új párkapcsolat ugyanúgy nem fog neki megadni. Mert az már legális. Úgyhogy nyugi, fog még csalni téged is.

2021. júl. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
98%
Itt valami nem kerek..de nálad se, ha ilyet mondaná nálam repülne. Meg be is bálja, higy ott is kefel, te jó ég
2021. júl. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!