Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A szeretőm megbolondult??

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szeretőm megbolondult??

Figyelt kérdés
20 éveiben járó szeretőm folyamatosan itt kocsikázik a ház előtt pedig elmondtam hogy nem lehet én 52F ő 25L. Tudom nem helyes hogy szeretőt tartok de a feleségem elhízott és már nem olyan izgalmasak az együttlétek. de a szeretőm olyan friss meg minden. az viszont nem értem hogy minek megy el a kocsival a házunk előtt? le akar buktatni vagy nem akar 2 lenni? gyerek van 7 éves és ő miatta vagyok még együtt különben már ne csak attól félek lányom nem szeretne ha elköltöznék-

2021. júl. 6. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

52 éves létedre sem megy az írás.


Viszont...felesleges kifogás, hogy a gyerek miatt. Nem a gyerek miatt, csak van az a szerencsétlen nő, aki eléd pakol minden. Ha annyira rossz neked, beszéld meg vele és ne eljárkálj. Ha meg az kell, inkább válj el és adj mindkettőtöknek egy új esélyt az életre. A gyerek fogja ezt a leginkább megszenvedni.


A szerető pedig valószínűleg nem akar szeretői szerepben maradni vagy szimplán elege lett belőled és igen, szeretne lebuktatni.

2021. júl. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne adj neki pénz benzinre!
2021. júl. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2021. júl. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de te hülye vagy. Mi ez a felfogás, hogy a gyerek miatt vagyok a feleségemmel?
2021. júl. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
3 hagyjad már 😂😂 hogy lehet ilyen hülyeséget kèrdezni?
2021. júl. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus önigazolás hogy lányod lehetne korú szeretőt tartasz, és elmondhasd magadnak, hogy mekkora ferfi vagy. Azon nem gondolkoztál el hogy a párod nem véletlenül nem fogy le? Nem gondolod, hogy a te hibád is hogy ilyen helyzet van? Vajon miért nem akar tetszeni neked? Több ember jövőére kihat amit csinálsz, látom a felelősség nem erősség. Szeretőt csak az tart aki gyenge férfi.
2021. júl. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szeretőd bolondult meg,csak te vagy gyáva.
2021. júl. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert nem akar a 2. lenni, és veled szeretne lenni. Ne hülyítsd tovább... ha annyira hiányzik a szex, inkább menj el egy prostihoz.
2021. júl. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!