Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kérdésem azokhoz szól, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdésem azokhoz szól, akik miatt elhagyták a családot, feleséget, gyerekeket. Milyen cselekedetből tudtátok azt, hogy a férfi nem csak szédít titeket, hanem ténylegesen elválik a feleségétől, elhagyja értetek a családját és új életet kezd veletek?

Figyelt kérdés
Együtt vagytok még? Megérte?

2021. júl. 31. 17:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
79%
Szerelmesek lettünk egymásba, és tudtam, éreztem, hogy ez nem csak a részemről van így, ő is belém szeretett. 6 hónapja voltunk együtt, amikor asztalt borított otthon, de előtte is beszéltünk már arról, hogy közösen kellene folytatnunk az életünket, láttam rajta, hogy őszintén gondolja, minden idejét velem töltötte, soha nem volt olyan, hogy valamikor nem hívhatom, vagy nem írhatok neki. Azóta is együtt vagyunk, évek óta, és nagyon jól megvagyunk. Abszolút megérte minden téren. Ő egy évek óta elhidegült házasságból lépett ki, már akkor is tervezték a válást, amikor még képben sem voltam.
2021. aug. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
66%
Vártam rá 3 évet, nehéz volt, de megérte. Nincs lehetetlen!
2021. szept. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
74%
Mindig velem volt,ha kidobtam ott üllt napokig az ajtóm előtt szó szerint😁A felesége tudta ,hogy mi a helyzet mert megtalálta a telojaban a szerelmes vallomásokat felém,de ugye ot egyáltalán nem érdekelte !Aztan én besokaltam és közöltem ,hogy nem játszom ezt tovább,akkor leült vele beszélni ,és azóta is együtt vagyunk (10 éve)Jó pár évet küzdött a felesége ,hogy menjen vissza hozza ...
2022. aug. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
44%
Az èn felesegem 3 ève vàlik,de nem költözött el a szeretőjèhez, az nem is akarja hogy hozzà költözzön legalàbbis ùgy tűnik. Ugyhogy asszony itt èl velem ès eljàrkàl a szeretőhöz.
2022. aug. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!