Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért mondják állandóan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják állandóan, hogy az orvosok hűtlenek?

Figyelt kérdés

Van ennek bármi alapja?


A kórházi ápolók 80%-a negyvenes, bajszos néni..


2021. aug. 7. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Ki mondja? Minden munkahelyen előfordul megcsalás.
2021. aug. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
sajnos nem vezetek nyilvántartást azokról, akiktől hallottam, de sokan mondták már
2021. aug. 7. 19:36
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Ismersz 100 orvost, nem beszélve a szexuális életükről? Ha igen, akkor sem lenne reprezentatív a minta.
2021. aug. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem statisztikát próbálok felállítani, csupán személyes tapasztalatokra, véleményekre vagyok kíváncsi.
2021. aug. 7. 19:44
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A kórházi ápolók 80%-a negyvenes, bajszos néni.."

Évente meg jönnek a 20-25 éves gyakornok lányok , akik nem éppen bajszosak és csúnyák legtöbbször.

2021. aug. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

Eloszor is nezd mar meg, rengeteg fiatalabb es kimondottan jo kulseju doktorno van. Ma mar. Szerinted?

Oriasi stressz es ugyelet, osszezartsag mellett a munkahelyi szex elegge adja magat, es amugy maganrendeloben orvos es beteg kozti flort is elofordul.

2021. aug. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahol én dolgozom, ott sok csaló van köztük. Ja, és nincs bajszom.
2021. aug. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Sose hallottam ezt.
2021. aug. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"A kórházi ápolók 80%-a negyvenes, bajszos néni.."

Ez nem igaz és kit érdekelnek az ápolók, inkább gyógytornászok, azok között olyan csajok vannak, hogy rögtön orvos akarnál lenni. Sokan meg betegekkel is kavarnak.

2021. aug. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!