Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A megcsalasok hány százaléka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megcsalasok hány százaléka derül ki?

Figyelt kérdés
2021. aug. 19. 23:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Na erről aki rendes statisztikát talál…

Mondjuk 47%?

Kíváncsi lennék ebből mennyi a megsértődött szerető, aki végül megkeresi a mit sem tudót és mennyi ebből az aki bevallja tettét.

2021. aug. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem nagy részben kiderülnek. A tartós viszonyok mindenképp.

Azok buknak le nehezen, akik nem kispályások.

Ők csak kalandoznak, max. 1-2 menet/fő.

Nem fekszenek le olyannal, aki beléjük szeret és olyannal se, akikbe ők tudnának beleszeretni. Kavarnak azokkal is, de szex nélkül lelépnek végül.

Mondjuk ebbe is bele lehet bukni, de a dörzsöltebbje nem hagy írásos nyomot maga után. Azért ezen sokan elvéreznek szerintem.

Nem lépnek félre gyakran, mondjuk évente max. 1-2 alkalommal. A maradék időben ők a mintaférjek. Feleségek is csalnak, de szerintem ők ezt nem tudják ebben a formában megvalósítani.

2021. aug. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem előbb vagy utóbb a nagy része kiderül. De ez csak tipp.
2021. aug. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%
2-es Én közel 10 éve csalok ugyanazzal az emberrel, heti rendszerességgel. Soha fel sem merült a gyanúja sem. Akkor én kispályás vagyok a te fogalmaid szerint.
2021. aug. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Kispályás vagy, mert fogalmad sincs róla, hogy a párod rég tudja, csak nem érdekli annyira, hogy mindent borítson anyagi érdekből vagy mert nem akar hétvégi szülő lenni vagy mert ő is csal téged.
2021. aug. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
13%
5-ös Nem tudja. Nincs üzenet, hívás, esti/hétvégi kimaradás, semmi, ami még csak gyanús is lehetne.
2021. aug. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
Te csak azt hiszed!
2021. aug. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
Én is csaltam, mert sok minden hiányzott a hazassagombol, amit kívülről pótoltam. 2 szeretőm volt. Egy vendéglátós szingli. Tőle a meghitt egyuttleteken kívül nem akartam mást. 2x 1 év félév szünettel. A második kapcsolatom 5 év volt. O is házas. El is váltam volna miatta de O nem. Tiszteletben tartottam. Egy éve 'rendes" házastárs vagyok, meg már az is maradok. A párom semmit nem vett észre. Jobb a házasságom mint valaha volt.
2021. aug. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan lehet statisztikát csinálni erről, ha ez eleve feltételezi olyan megcsalások létét, amik NEM DERÜLNEK KI?
2021. aug. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
38%
Ha nem derül ki, akkor ott a másikat nem is érdekli annyira, hogy kiderülhessen.
2021. aug. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!