Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elítélendő lennék ha ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő lennék ha ezt meglépném?

Figyelt kérdés

Azért teszek fel ilyen kérdést, mert ez az oldal anonim…

3 éves párkapcsolatom van. Mindketten követünk el hibákat de úgy érzem hogy nem tisztel engem eléggé és ki is használ.. persze én is hibázok nagyon sokat de ő is.

pár hete adódott egy számomra fontos ügy, azt hittem hogy ugyanazok az emberek fognak benne segíteni mint az előző hasonló ilyen ügyben de nem, egy teljesen új ember volt ott. Telefonban is szimpatikus volt már a hangja, meg az hogy lazán, normálisan beszélt.

Kicsit furcsa volt már az is hogy többet segített a dologban mint amennyit ár szerint kellett volna, pl elvitt a munkahelyemhez hogy ne kelljen buszoznom, 1x meg ilyenek. Kiderült hogy pár utcányira lakik a munkahelyemtől..Telt az idő, ma a cél amiért egyáltalán kapcsolatba kerültem újra ezekkel az emberekkel, megoldódott. Egyébként külsőre tetszett nekem ez az illető, de ennek semmi jelét nem mutattam, egy szót nem mondtam vagy utalást nem tettem hisz nő vagyok hogy nézne már ki.. :D nem akartam nagyon durván lejáratni magam meg amúgy is párom van.

Szóval megoldódott a probléma, mindenki ment a maga dolgára. Azt gondoltam hogy ennyi, de akkor jött egy üzenet megírta nekem hogy nem -e lenne kedvem kávézni egyet hétvégén . Csodálkoztam. Annyit válaszoltam hogy “hát nem tudom😀” aztán mondta hogy nagyon jó lenne mert tetszem neki. Én akkor azt írtam hogy mostanában sok dolgom van, ő azt írta hogy kár. Kicsit még utána beszéltünk az alap problémáról ami miatt felkerestem őket , aztán természetes úton ellaposodott és abbamaradt a beszélgetés.


Mint említettem van most párom.. de vele is úgy jöttem össze hogy volt egy 2014-2019 tavaszáig tartó kapcsolatom, ahol kijöttek a gondok (idegen férfiakat szidott nekem minden ok nélkül az utcán hogy hogy nyírná ki őket, miket csinálna velük szóval megijedtem hogy elmebeteg é s nagyon felidegesített ezzel, ez indította el a dolgokat a lejtőn, meg ivott a barátaival amivel még nem is lett volna gond de 40 kiló volt és nem bírta a piát utána meg nekem siránkozott hogy milyen rosszul van másnap meg részletezte hát köszi nem. + az anyja is utált engem.) 2016- elkezdtem megcsalni ezt a pasit a jelenlegi párommal , három evig csaltam és 2019 tavaszán véglegesen elhagytam azert, akivel most vagyok..


Szóval ennyi. Igazából tetszik nekem ez az illető de ugyanakkor nagyon gáz lenne ha találkoznék vele titokban. De izgi lenne. Nem gondoltam volna hogy énis tetszek neki de ezek szerint mégis így van.

Ti mit tanácsoltok?


25/n

Szilvi



2021. szept. 10. 23:19
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
26 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts, utána azt csinálsz, amit akarsz. Ilyen egyszerű.
2021. szept. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem igazán akarok szakítani.
2021. szept. 10. 23:34
 3/21 anonim ***** válasza:
68%
Én csináltam ilyet, hogy titokban találkoztam egy másik fiúval. Fel nem mentem hozzá, de így is nagyon átléptem a határt. Őszinte leszek, nagyon izgalmas és élvezetes volt. Viszont utána maradtam a kapcsolatomban, ami csak rosszabb lett, de nem mertem kilépni. Megértem, ha előtte nem akarsz szakítani, de legalább utána tedd meg szerintem. Ha jól sikerül a randi. Ha rosszul, akkor nem fontos.
2021. szept. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Nyilván nàlad ez bevett szokás, hogy addig kapaszkodsz a régibe, míg meg nem fogtad az újat.Nagyon undorító.
2021. szept. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%

Voltam én is hasonló dilemmában. Szakítás lett a vége. Az exemmel azóta is nagyon jó a kapcsolatunk, egymás legjobb barátai vagyunk. Mondjuk köztünk csak a szex nem akart működni. De tiszteltük egymást és teljesen nyíltan megbeszéltük egymással az érzéseinket, azt, hogy mennyire kívánom azt a szexet, amit tőle nem kapok meg és mennyire vágyom rá, de bárhogy próbálom, nem megy egyszerűen. Békében váltunk el, a szomszédságomban bérel lakást azóta is. Sokkal jobb így, hogy az életemben tarthattam és nem aláztam meg, mert csodálatos ember annak ellenére, hogy együtt nem működött. És nagyon jó érzés volt keserű érzés nélkül, titkolózás és sumákolás nélkül, nyugodt lelkiismerettel szexelni végre egy k*rvajót valaki mással.


Ne legyél önző, mert végleg elszakítod magadtól

2021. szept. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nekem maga a szex mondjuk annyira nem fontos így a magam részére.. én inkább az igazit keresem.
2021. szept. 11. 00:01
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Annak is az a feltétele, hogy kilépj abból a kapcsolatból. Itt nem is inkább arról van szó, hogy a másik mit tud és hogy esik neki. Én úgy gondolom, ennyivel tartozik magának az, akinek vannak elvei. Annak idején tetszett nekem egy barátom, mindketten kapcsolatban voltunk akkor. A barátnője az arcomba vágta, hogy tartsak tőle távolságot, mert látja, hogy a srác is mennyire felém fordult és mennyire én vagyok a középpontban. Mondom figyelj, leszarom a kapcsolatotokat, nem igazán hat meg, hogy ti hogy intézitek a magánéleteteket, de azt garantálom, hogy nem lesz köztünk semmi, elsősorban a saját kapcsolatom és a saját elveim miatt. Ha fáj, ahogy veled számít, vágd ki a pitsába, mert velem szerencséd van, de ha másra mozdul (és fog valószínűleg), az lehet, hogy máshogy alakul, mert a pasidon mint látjuk, nem múlna.
2021. szept. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
veled bánik *
2021. szept. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
97%
Az oldal anonim Szilvi!:) Ne írj nevet, nem kell:)
2021. szept. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha a mostani nem az igazi, akkor szakítani kell. Ha meg igen, akkor felejtsd el a kísértést. Nagyon nem izgi a bűntudat, hogy átversz, megalázol valakit.

Dönteni kell, ha most nem jó, akkor befejezed, és előtted a végtelen, amennyiben nem akarsz változtatni, akkor összezárod a lábad, és a szívedet is.

2021. szept. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!