Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Természetes a megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Természetes a megcsalás terhesség altt, illetve szülés után? Voltatok hasonló helyzetben? Mit tettetek?

Figyelt kérdés
2021. szept. 15. 10:55
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%
Nem voltam, de statisztika szerint a terhesség, vagyis szülés után a legnagyobb esélye, hogy megcsalnak egy nőt. Akinek nem inge (ffi) , ne vegye támadásnak, célzásnak, merényletnek hanem lapozzon tovább...
2021. szept. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
97%

Mi?! Nem! Egyáltalán nem természetes!

Kvázi "miatta" vagy terhes, ő csinálta, te hordod ki a kis trónörököst vagy hercegnőt, ő meg nem bír a farkával? Ez a legnagyobb baja hogy alternatív módon kell esetleg megélnie veled a szexualitást egy ideig? Ilyennek nem szülnék. Nyilván amikor már úton a baba, ez már késő bánat. Amit tehetsz az az hogy megpróbálod elmagyarázni neki, hogy ez nem korrekt

2021. szept. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem természetes, mondom ezt 2 gyerekes elvált apukaként. Nem magával a terhességgel volt a probléma, hanem azzal, hogy nem tudott anya üzemmódból visszalépni. Szeretem a gyerekeimet, de egy csinos, jó kedélyű nőt vettem el, és 10 év házasság után egy 30kg nehezebb nő folyamatosan balhézott velem, így kerestem valakit akivel újra egyenesbe kerültem. Sokan a gyerekre fogják az elhidegülést, de többnyire más okok állnak a háttérben.
2021. szept. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
96%

ó persze természetes!


"Drágám most hogy terhes vagy és mindjárt szülsz aztán ha megszültél, ez alatt az idő alatt nem baj ha mással dugok ugye?


Nem szívem menj nyugodtan teljesen érthető. A lényeg, hogy írd meg, hogy jól vagy e és este 6-ra a vacsira érj haza, és igyekszem a kedvencedet sütni, ja és ne aggódj sör is lesz a hűtőben"

2021. szept. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
36%

Nem mondanám természetesnek, de azért nem lep meg, hogy egy eldeformálódott testű, össze-vissza zabáló, majd a gyerekével egy beszűkült álomvilágban élő nőt megcsalnak.


Most valószínűleg én leszek a szar ember, de ábrándultam már ki ilyen miatt barátból is, szóval simán el tudom képzelni, hogy ezt egy kapcsolat sem bírja el.


Undorító volt a gyerekszar állagáról való kiselőadást hallgatni.

Meg azt, hogy hogy vajúdott és hogy kellett összevarni, mert szétszakadt a gyerektől.

Meg hogy szétrágta a bimbóját a gyerek szopás közben.

Meg hogy ő milyen szarokat kíván épp terhesen és azt dézsaszámra eszi éjjel 2-kor, mert a baba azt mondta.

Meg a "pisilünk, eszünk, 3 hósak leszünk".

Meg mikor a párja már "apa" lesz és nem "kedvesem" vagy "férjem"...

Meg hogy nem lehet SEHOVA elmenni anélkül, hogy a seggében szirénázna a gyerek is. Nem mennek kettesben sem sehova, mert a gyerek. Nem bízzák a gyereket másra, hurcolják mindenhova ha kell ha nem. Hogy lehet így nemi életet élni, romantikázni? Ha mindenhova magaddal kell húznod az utánfutót?


Ez nem normális. Ez megszállottság. És partnernek, barátnak egyaránt kiábrándító, hogy elveszett az illetőből minden, ami miatt egyáltalán megszerettük. A közös témák, a kettesben töltött idő, hogy megszűnt egy szexi feleség vagy vagány barátnő lenni. Minden.



Meg ez az egész fostenger, aminek nem kellene szükségszerűen a gyerekkel járnia, de sok ember mégsem bírja nélkülözni onnantól, hogy teherbeesik.

2021. szept. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
56%

Bevallom szülés után másfél évvel léptem félre.


Kb. semmit nem fogyott vissza, és nem is tett érte semmit. Én próbáltam mondani, próbáltam segíteni benne, próbáltam, hogy menjünk együtt, csináljunk együtt a sport és fogyáskúrát.


De nem, semmi. Maximálisan lecarta.


Nekem pedig nem állt fel a látványra.


Attól, hogy szeretek valakit még nem áll fel.


Aztán el is váltak útjaink idővel....

2021. szept. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
81%
Nem természetes, nálunk nem volt ilyen. De az én feleségem egy normális, csinos nő, aki 2 gyerek után is jól néz ki, nincs besavanyodva, fontos neki, hogy kettesben is legyünk, nem kegyként kezeli a szexet, és még mindig lehet vele nevetni is. Azért ha olyanná vált volna, mint az előző néhány válaszoló felesége, ha meg nem is csalom, de lehet már elváltunk volna.
2021. szept. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
31%
#5-tel egyetertek teljesen. Meg az ismeroseim kozott sem birom elviselni az ilyen anyakat, akiknek semmi mas nem maradt mar az eleteben csak a gyerek. Baratsagok is szakadtak meg emiatt, ha beszelek vele akkor nem a gyerekere vagyok kivancsi hanem ra. Szoval en nokent nem lepodom meg azon, hogy megcsaljak oket, en sem veselnem el sokaig az ilyeneket. 27L
2021. szept. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Hogy a franvba lenne természetes?
2021. szept. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
71%
Néhány nőt elnézve természetes. Nem az a baj, ha szülés után 30 kg-mal több, de aki évekkel azután is így néz ki és csak a gyerekkel van elfoglalva az ne csodálkozzon.
2021. szept. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!