Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért van ez a nem konstruktív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a nem konstruktív hozzáállás ?

Figyelt kérdés

Hogy a kapcsolatból kikacsintó felet, amelyik csal, mindent ráhordanak, amikor kiderül

Pedig lehet, hogy valamit nem kapott meg, a párja nem tetszett neki már mert meghízott, es a megcsalt fél nem tudja a problémáit megoldani, változtatni, fejlődni, mert mindenki úgy vigasztalja, hogy “ hagyd békét, a pasid nem érdemel meg”, így nem változtat semmit a nő.

Engem is megcsalt a baratom, csúnyán átvert megsem hibáztatom !



2021. nov. 1. 07:15
1 2 3
 1/22 Noren1989 ***** válasza:
100%

Noshàt: úgy gondolom, h ilyenkor a csaló fél hazudik a megcsaltnak. Ez az egyes probléma, 2-es pedig, h ha gond van, nem kommunikàl.


Az, h emellett le is szarozzàk a megcsalót, egyszerű vigasztalàsi mechanizmus.


Az, hogy téged nem zavar a megcsalàs, legyen a te dolgod.

2021. nov. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

A baratom szerelmes lett valaki másba, nem tehet erről.

Biztos, ha vékonyabb vagyok, nem lép félre

2021. nov. 1. 07:27
 3/22 anonim ***** válasza:
90%

Ez a "valamit nem kapott meg" , csak egy ócska kifogás önmaga védelmében. A félrebaszás csak a saját jellemtelen személyiségének a kifejezése és tükrözi a probléma megoldó képességét.

És azt sem értem, hogy mégis mit vár attól, hogy félrebaszik? Majd otthon ettől rendbejön minden egy csapásra? Lófszt! Semmi sem jön rendbe, csak pluszban megfejeli még a fennálló problémákat egy újjabbal. Persze lehet, hogy a megcsalt képes elnézni még ezt is, hogy ne legyen még 5 percre sem egyedül, annyi önbecsülése sincs. Az ilyen meg is érdemli.

A megcsalónak meg nincs szája, hogy a problémáit közölje a párjával, inkább keress egy félrebszási lehetőséget? A szája normál esetben azért van, hogy erre is használja, nemcsak a félre nyalásra, vagy félre szopásra. Újat írtam?

Ha meg otthon ennek ellenére nincs változás, akkor le kell zárni a kapcsolatot, mert csoda nem lesz. Az, hogy megdug 5 másik nőt, vagy szétteszi 5 másik pasinak, nem lesz megoldás.

Én kibasztam a pcsába a félrekefélős férjemet. Életem legjobb döntése volt. Ma is megtenném.

2021. nov. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

"Biztos, ha vékonyabb vagyok, nem lép félre"

Biztosis! 🤣🤣🤣🤣🤣

Édesjóistenem......

2021. nov. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%

Az hogy ha vékonyabb lettél volna, ne haragudj, de a legrosszabb hozzáállás...

Az hogy elismered, hogy te is hibáztál kiindulási pontnak már jó, mert egy kapcsolat megromlása 2 ember hibája,de ez sem ok a megcsalasra.

Azért van szája, hogy kinyissa ha probléma van és mint ahogy előttem írták kommunkaljon,ha nyakig ér a szar akkor is.

2021. nov. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem akart elengedni engem sem, en kellett rájöjjek es veget vessek
2021. nov. 1. 08:13
 7/22 anonim ***** válasza:
85%

Nyilván kapaszkodott!

Az ilyeneknek kell a fix punci, de a hajnalig csavargás, kocsmázás, más nőkkel chatelgetés és a félreqrás is. Otthon meg hunyjanak szemet felette, mossák a sz... os gatyájukat, meg jaj, hát egy p.. na miatt nehogy már bukjam a lakást! Szánalom a köbön.

2021. nov. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen tök mindegy, ki mit nem kap meg, vagy mi nem tetszik neki a kapcsolatában, a megcsalás a megcsaló döntése. Ehelyett törekedhetett volna a probléma megoldására, vagy ha ez nem volt opció, akkor szakíthatott volna. Nos, ezért vannak lehordva. Maga a megcsalás egy aljas, hátbaszúró, tiszteletlen tett. Felesleges mentegetni.
2021. nov. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
32%

Én nem minden esetben tudom így temetni a megcsaló felet, sőt van amikor egyáltalán nem.

Mondjuk, ha hiába kommunikálta a gondját, de nincs változás és a kilépését a kapcsolatból akadályozzák, szándékosan és aljas módon sakkban tartják valamivel -lakhatás, gyerek például-, akkor tökre megértem és kicsit sem tudom sajnálni azt, akit így megcsalnak.

Az élet nem fekete fehér. Nincsenek abszolút igazságok.

2021. nov. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
75%

"és a kilépését a kapcsolatból akadályozzák, szándékosan és aljas módon sakkban tartják valamivel -lakhatás, gyerek például"

Mesélj, hogyan lehet sakkban tartani valakit, aki VALÓBAN ki akar lépni egy neki nem jó kapcsolatból? Berettával a fejéhez? Mert amiket felsoroltál csak ócska kifogás.

Lakhatási lehetőség máshol is van. Gyereket láthatja utána is. Akkor mi a probléma?

2021. nov. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!