Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez szerintetek sem normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek sem normális vagy csak én vagyok fuckedup?(tobbi lent)

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy megismerkedtem egy lannyla tinderen bar nem vagyok a hive a tindernek 100-150 unmatch után ugytunt megis talaltam ott egy normális embert. Nagyon jol osszemelegedtunk, bar talalkozni meg nem talakoztunk (kulfoldon vagyok) de kb egy-ket honapja irunk es bar nem mondjuk ki de fontlgatjuk a talalkozast es a tovabbiakat.

Szomoru teny hogy trust issue-os- erzelmileg elcseszett ember vagyok es eleg feltekeny fajta szoval nemtudom megitellni hogy ez rendben van a jelenlegi tarsadalmi normak szerint hogy a lany annak ellenere hogy azt allitja nem akar massal lenni csak velem a volt szeretojevel baratok es ma pedig irta hogy megy ki valami masik tinderes ismerosevel akitol allitolag szinten nem akar semmi komolyat.

Bar hiszek neki, de nekem ez teljesen mindfuck es kikeszit/eltaszit hogy a volt szeretojevel barat meg hogy csak ugy ki megy egy random valakivel a tinderrol igy hogy azt allitja hogy velem akar lenni.

Mint emlitettem hiszek neki a kerdesem az hogy szerintetek en vagyok bizalmatlan/feltekeny vagy ez tenyleg nem oke ha ilyen ismerkedesnel es jo kilatasu "elokapcsolat" mellett masokkal talalkozgat?

Fiuk lanyok mit gondoltok?

23/F



2021. dec. 17. 13:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%

A lányoknak bejön a hunglish?

Vagy igazat mond vagy nem , te kint vagy külföldön , mègis meddig vàrjon rád?, szerinted másfél hónap reàlis ?, szàmomra ez az egész állapot nonszensz

2021. dec. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Elfelejtettél már magyarul?
2021. dec. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%

2.


"hunglish" és utána alig egy mondattal később a kérdőjel után vessző - úgy, hogy nem idézőjeles mondat volt. Ironikus.

2021. dec. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

#3 Én is vétek hibákat, de ettől függetlenül igaza van a kettes kollégának. Qrvára gáz ez a hunglish. Mondom ezt úgy, hogy én 10 évig éltem az angloszférában. Nem 100%, de valószínűleg többet, mint a kérdező.


Ha csak ide löki nekünk a "trust issues" kérdéseket, az rendben van, de a legtöbb nő menekül ettől a lingótól.

2021. dec. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Pardon, az egyes kollégára reagáltál, tehát rá vonatkozik az előző. Látod, én meg számolni nem tudok, ebbe is bele lehet kötni. :D
2021. dec. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%
Nővérem magyar tanár. Ha valaki így ír nála, bármennyire is jó lenne az írás, azonnal vágja rá a karót.
2021. dec. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

bocsanat nincs magyar billenytuzetem beallitva, es bar magyar a elsodleges nyelvem azok kivul meg 3 nyelvet hasznalok aktivan szoval nincs kapacitasom sem idom a tokeletes helyesirasra akinek nem tetszik ne olvassa tovabb es kesz kosznom.

a kulfoldi tartozkodashoz hozza kell tennem hogy 3 nap mulva mar megyek haza szoval nem vagyok itt tartosan h ugy jott le

2021. dec. 17. 13:36
 8/20 anonim ***** válasza:

Maximus : köszi a kritikàt , bebugzott a telóm, ilyenkor random karaktereket kell írnom , hogy előtèrbe hozza az aktív böngésző ablakot.


Szar Poco F2

( Mèg mielőtt valami másik droid betàmadna )

2021. dec. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
76%

5.


Megint töröltek egy választ, hosszabb kérdéseknél tud ez igazán vicces lenni, amikor egy idő után olyan hatása van, mintha 1-1 figura önmagával vitázna, mert a másik fél összes kommentjét törölték (jogosan).

2021. dec. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Már valami proli besértődött, mert privátban arcoskodik.
2021. dec. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!