Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tönkrement a kapcsolatom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkrement a kapcsolatom egy 20 éves srác miatt, hogyan lépjek tovább , egyáltalán lehet-e ezt folytani?

Figyelt kérdés
Szeretnék valamilyen tanácsot kérni, mert úgy érzem már a környezetem nem tud ebben segíteni és nem is nagyon szeretek nekik beszélni róla. Barátnőmmel 4 éve vagyunk együtt, 32,28 évesek, én vele képzeltem el a jövőmet, de pár hónapja elkezdett furán viselkedni, bunkó lett, rideg és ezután rájöttem, hogy találkozgat egy 20 éves gyerekkel, akivel együtt dolgozott valamiben és hazudozott összevissza, hogy csak barátok, sosem vallotta be, hogy több volt köztük, de megtudtam, hogy voltak olyan éjszakák amikor random találkoztak a városban. Azóta minden tönkrement, én már nem bízom benne, nem értem az egészet és volt, hogy azt mondta, hogy nem bírja elfelejteni a csávót, de csak emberként, többet nem tud vele elképzelni. Szakítottunk, mert nekem ez too much volt, de meg akarja beszélni. Nem tudom, van-e értelme ennek, azt se , hogy megcsalt-e, mert nem őszinte velem. Sose volt ilyen a kapcsolatunkban és úgy érzem most az egész padlóra került és menthetetlen.
2021. dec. 17. 15:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Offold a csajt ne légy balfék. Vszeg jobb pajszert tett alá a másik
2021. dec. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%
Sajnos a mai nők ilyenek.
2021. dec. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
98%

Egyetlen mondatot emelek ki:


"Nem tudom, van-e értelme ennek, azt se , hogy megcsalt-e, mert nem őszinte velem."


Egy kapcsolat fő alappillére az őszinteség. Magad mondtad ki, hogy ez nincs meg.

2021. dec. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
Biztos, hogy nem egy 20 éves srác miatt! Az exed az érzelmi megcsaló minta példája. Nem akar a sráctól semmit, de te nem vagy az, akire szüksége van. Engedd el!
2021. dec. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#4: De ha nem akar semmit, akkor minek találkozgatott vele éjszakánként a városban? Külön költöztünk munka miatt pár hétre és ez idő alatt a sráccal kovalygott a városban éjjelente és együtt buliztak. Sztem ez nem normális dolog egy felnőtt nőtől. Mai napig látom, hogy odakommentel a srác videóihoz instagramon, de már nem érdekel az egész. Fogalmam sincs mi vezetett idáig, valszeg a másik izgalmasabb lett, mert tele van élettel, barátnőmre meg rájött valami korai női kapuzárási pánik vagy f.sztudja. Már családot terveztünk.
2021. dec. 17. 16:14
 6/13 anonim ***** válasza:
97%
#5: ezt a dolgot most kell elengedni, ugyanis ez a lényeg:"Nem tudom, van-e értelme ennek, azt se , hogy megcsalt-e, mert nem őszinte velem." Erre nem lehet egy életet alapozni, és egyszerűbb most lépni, mint egy gyerekkel.
2021. dec. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
Inkább lépj tovább emelt fővel, mint maradj a kapcsolatban megalázottként. Már nem azért de van akárki a világon aki eltűrné, hogy a párja mással találkozgasson? Ember legyen már egy kis tartásod!
2021. dec. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tudom, de mivel egyfolytában próbálkozik, így még benne maradtam a dologban érzelmileg. Bennem van, hogy mi van, ha ez egy kiingás volt, valamit én is elrontottam és még lehetne közös jövőnk. Ő azt mondja, hogy semmit nem rontottam el..
2021. dec. 17. 17:18
 9/13 anonim ***** válasza:
96%
Figyu bele vitt a kapcsolatokba egy 3.felet... keress olyat aki nem ilyen. Kezdődjön valami új🙃
2021. dec. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%
Én is hasonló helyzetben vagyok, és nagyon nehéz. A bizalom örökre elveszett, nem hinném, hogy helyre lehet állítani. A szívem szakad meg, hogy elvesztem azt, akit szeretek, de inkább emelt fővel, férfiként folytatom, mint hogy hazugságban, bizalom nélkül éljem le az életem.
2021. dec. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!