Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalnád bosszúból a férjed,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalnád bosszúból a férjed, ha nem akarna elválni? Elítélendő egy ilyen megcsalás?

Figyelt kérdés
Semmiben nincs tekintettel rám, mindenben ő dönt, nem csak a közös dolgainkban, hanem az én életemben is. Lányunk 5 éves, de már 2 éve megint gyereket akar, én nem. Beteg vagyok, de nem nagyon akarja hogy menjek orvoshoz mert neki ez igy jó, én otthon vagyok ő meg járja a saját útját, edzések,megcsal, a saját fülemmel hallottam. Nyomkövetőt rendelt, az még nem is érdekelt csak amikor be akarta tenni a kocsimba.Gondolom mivel lebukott most fél hogy én ís megcsalom őt.Oda megyünk nyaralni ahova ő akar, olyan autót veszünk amilyet ő választ, csak az a jó sport amit ő űz, mindenkit akiket kedvelek vagy akikre felnézek bugyutának nevez. Semmire nincs tekintettel, egyszerűen úgy élünk ahogy neki jó. Azt mondta ha elválok elpereli tőlem a gyerekemet, meg elmondja mindenkinek hogy egy büdös k.va vagyok. Egyszer sem csaltam meg. Ha már úgysem tudok megszabadulni tőle, lehet hogy a megcsalás lenne a megoldás? Komolyan nem mernék senkivel sem kezdeni mert biztosan nem hagyná hogy mással legyek boldog. Már a lányomnak is mondta hogy anyád egy büdös k.va meg hogy anyád fogyatékos meg ilyenek. Akkor egy másik pasinak miket mondana.Nem tud veszíteni, de nem is szeret. Olyanokat mond hogy nagy botrány lesz... ha valamit nem akarok amit ő talált ki. Előre befizeti a nyaralást és én hiába nem akarok menni akkor lehord mindennek. Nem akarok menni mert beteg vagyok, nagyon erős fájdalmaim vannak és nem tudok 6-7 órát utazni autóban. Volt hogy fetrengtem a fájdalomtól és csak nézett. Nem akart orvost hívni. Ma kellett bemennem a sürgősségire beutalóval és nem akart bevinni. Sokszor nem tudok vele szexelni mert olyan fájdalmaim vannak az izuleteimben. Azt szokta mondani hogy haszontalan vagyok. De miatta nem jutottam orvoshoz mert mindig lebeszélt, már rég kikezeltek volna. Meg akarom bosszulni. És szerelmes akarok lenni. Ez minden embernek jár, 40 éves vagyok, nem temethetem el magam. Beszélgetni akarok valakivel, kívánni akarok valakit. Annyira kiábrándultam a férjemből, az önző viselkedéséből az erőszakosságából. Nagy bűn az ha meg akarom csalni? Csak hogy valaki néha úgy nézzen rám mint egy nőre. Hogy valaki megsimogasson, hogy beszélgetni tudjak valakivel.
2022. jan. 4. 00:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
2022. jan. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Válj el! Nem kell túlragozni. Otthagyod, csókolom.
2022. jan. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem csalnám meg!

A bíróságot nem érdekli, hogy nem akar elválni, nem kell az ő akarata, elég vagy hozzá, ha azt mondod, hogy befejezted. A házasság vagyonközösség, mindenetek közös, így hát az övé is. A másik fontos, hogy senkit sem érdekelne az sem ha k. vagy, akkor is minden megillet.

A legfontosabb pedig, ha olyan helyre viszed a lányodat, amíg ez le nem zajlik, ahol van villany, fűtés, víz, és tető felettetek, akkor esélye nincs elperelni.

2022. jan. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Minden, amit mond hazugság. Csak hogy tudd. Amúgy meg nem, nem csalnám meg. Visszavenném az életem, a függetlenségem (mondjuk ide el sem jutottunk volna, mert előbb vágom pofán, ehhez kell egyfajta beállítottság, hogy egy ilyen szitut elviselj ennyi ideig).
2022. jan. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem csalnám meg. Nem alacsonyodnék le az ő szintjére. Elválnék és kész. Ha a körülményeket tudod biztosítani a gyerekednek, nem tudja elperelni tőled, emiatt ne aggódj. A váláshoz nem kell mindkét fél, elég ha az egyik akarja.
2022. jan. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
4 es. Szerintem az ilyen típusú pasik mint a férjem soha nem kezdenek erős nőkkel, mert azokat nem tudják letarolni. A tesóm mondta nekem a múltkor hogy ha egy kis szende nyuszika vagyok akkor csak ilyen embereket fogok bevonzani. A mentalitásomat az önbizalmamat kellene helyrehoznom.
2022. jan. 4. 00:41
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

"A mentalitásomat, önbizalmamat kellene helyrehoznom."


Így van. Tőle MESSZE!

2022. jan. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Hívd fel a NANE-t.
2022. jan. 4. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

A legrosszabb megoldás a megcsalás lenne.

Terror alatt tart. Ez folyamatos bántalmazás.

Firdulj ügyvédhez és a családsegítő szolgálat tanácsát kérd.

2022. jan. 4. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%

Nevetséges ez a tehetetlen rinyálásod, miközben bőven aktívan tehetné is a sorsodért. Miért is nem válsz el simán és hagyod őt ott?


Az anyagi dolgokról semmit nem írtál, de van egy sejtésem...

2022. jan. 4. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!