Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit gondoltok? A nők miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? A nők miért feküdnek össze hamarabb a lánytesójuk férjével, mint a férfiak a fiútesójuk feleségével? Ennyire ocsmányak lennének a nők?

Figyelt kérdés
Miért van ebből több eset? Olyanról szinte nem is hallani,hogy egy férfi így kicseszett volna a saját fiútesójával... de a lányokat ez nem érdekli?

2022. jan. 17. 10:59
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
bocsánat, rossz kategória
2022. jan. 17. 11:00
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
Én még sose hallottam olyanról hogy valaki lefeküdt volna a tesója férjével. Max ilyen life.hu meg she.hu kaliberű oldalakon lehet ilyesmit olvasni, amit óvatos fenntartással kezelek. Biztos volt már több ilyen a történelem során, de azért ez nem fordul elő minden családban...
2022. jan. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
87%
Te is csak egy szimpla nőgyűlölő vagy aki minél rosszabbul akarja beállítani azt a nemet amelyik kiselejtezte.
2022. jan. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
3%

#3


Miért a nők jobbak, mint a pasik?


Sokszor a nők miatt van a sz*rkavarás a pasik között is.

2022. jan. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
88%

Senki se mondja hogy a nők jobbak, ezt hol olvastad? Csak baromira unjuk már a nők démonizálását.


Kettes voltam

2022. jan. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
5%

Nem démonizálná senki a nőket, ha tudnának viselkedni.


A mai világban a nők azt hiszik, bármir megkaphatnak, csak azért, mert jól néznek ki.


Lásd itt: [link]

2022. jan. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
83%

Akkor leírom úgy hogy megértsd.


Teljesen felesleges egy egész nemre ráhúzni egy általad tapasztalt sémát. Amit csinálsz, úgy hívják, előítélet és nagyon káros, uszító.


Vannak seggfej nők bes seggfej férfiak. Állapodjunk meg ebben.

2022. jan. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
91%

5-ös:

3-as vagyok és nem értem mire alapoztad a kijelentésed. Egy szóval sem mondtam, hogy jobbak vagyunk. Csupán feleslegesnek érzem azt, hogy TI kevertek szart, ha nem kaptok nőt és próbáltok ilyen nőgyűlölő propagandát létrehozni és incelközösséget alkotni.


Egyébként oké, felhoztad, hogy mi hisztis picsák biztos mindent megkapunk a külsőnk miatt... de arra gondoltál már, hogy miért születnek ilyen tartalmak? Vagy miért vannak prostik? Elárulom: mert van kereslet. Akkor most vessük meg a szexmunkásokat, vagy önmagukat mutogatókat, és véletlenül se említsük meg azokat, akik erre igényt is tartanak?

2022. jan. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
87%

"A mai világban a nők azt hiszik, bármir megkaphatnak, csak azért, mert jól néznek ki."


Szerintem én jól nézek ki, mégse kapok meg mindent? Hol rontottam el szerinted?

2022. jan. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
16%

#9


Az összes kritikát úgy véditek ki ezen az oldalon, hogy ha valaki rosszat mond a nőkre, azt incelséggel vádoljátok meg. Hiteltelenítve ezzel a másikat, hogy fent legyen tartva az a vattacukros illúzió, hogy a nőket alaptalanul kritizáják. Holott a hiteltelenítés bizonyos esetekben ferdítés, hiszen számos pasi, aki sikeres a nőknél, kifejezetten rosszul bánik velük. De ti mégis burkoltan azt a hazugságot akarjátok elhitetni, hogy aki tud csajozni, az finoman szólva nyalja a nők fenékét.


Szépen bemutatkoztatok.

2022. jan. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!