Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akik egy megcsalás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik egy megcsalás után együtt maradtak! Nem kínos olyan filmet nézni, amiben hűtlenség van?

Figyelt kérdés
Elég sok filmben van megcsalás, ami szerintem elég kellemetlen lehet, ha a pár nézi és mutatják nekik, hogy mennyire is szemét húzás volt ez. A megcsalónak ciki, a megcsaltnak meg lehet, hogy újra feljön az emlék, meg neki is ciki, hogy így van még mindig a párjával.
2022. febr. 10. 12:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem a film a legcikibb szerintem. Az emlék amúgyis feljön magától, bármilyen helyzet előhozhatja. Ezért bántam meg azt, hogy együtt maradtunk, azóta már szét is mentünk.
2022. febr. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem megcsalás hanem más dolog volt ami érvágás.


Bármikor feljon ujra es ujra, olyankor ujra es ujra megbeszéljük ugyanazt, a másik ha kell 100 szor is megerősít újra hogy bánja, megértette hogy aljas volt, nem követi el még egyszer.


És ez mellett ez valobqn igy is van!

Bármit sérelmezek a jövőben mindig fokozottabban ügyel arra és nem követi el ujra ugyanazokat a hibákat.


Pl megesik h dühében irdatlan mocdkosul beszél, amibol hatalmas balhét rendeztem, es nem egyszer van az azóta, hogy ha totálisan kikészül, sík ideg es akkor IS visszafogja magát es ügyel arra mit mond.


A párom irto tanulékony rugalmas és képes változtatni.


Plusz ha kételkedem ezerszer is elmond bármit újra ha kell.

2022. febr. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
10%
Az ember nem monogam. Amiota a vilag vilag. Ennyi. Ha faj is.
2022. febr. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
De az..de ami megtörtént megtörtént,ha megbocsájtasz pedig előre kell nézni,nem vissza..
2022. febr. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
De, nagyon ciki. Jönnek is a kétértelmű megjegyzések, és fel-feltépődnek a sebek.
2022. febr. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

Kellemetlen, de magának köszönheti aki ilyen viszonyban benne marad, mert ez párkapcsolatnak nehezen nevezhető. Hisz abban csak 2 ember van.

Egyébként az ilyet soha nem felejti el az ember. Örök tüske marad ha valaki így elárul. Még szakítás után is. Az érzést soha nem felejti el sz ember.

2022. febr. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit.
2022. febr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
24%
Hatos, pont azért erős egy ilyen párkapcsolat, mert még ezen is túl tudnak lépni,hiába degradálod le. Nem mondom hogy sűrűn bejön, mert legtöbbször ha valaki egyszer félrelép,akkor többször is.De nem mindig, és ne általánosítsunk.Nem vagyunk egyformák.
2022. febr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%

8. Erős ?😂😂😂😂😂Rossz vicc. Arról nem beszélve hogy egy párkapcsolatban 2 ember van és nem több.

Ha jön egy harmadik, ( aztán előbb utóbb negyedik, ötödik, sokadik) az már nem párkapcsolat. Nincs min túllépni, mert mint párkapcsolat megszűnik létezni.

Hiába magyarázod a bizonyítványod, hiába mented fel a gerinctelen csaló embereket,( akár saját magadat is), hiába vagy igénytelen aki elnézné hogy a párja mással jár el dugni, attól még ez nem lesz normális.

Emellett pedig mindenkinek meglehet a saját véleménye a témában. Leírhatnád egyénileg is, ne máséba köss bele.

2022. febr. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%

Nem sokkal utána néztünk egy ilyen filmet. Konkrétan csak kimondták a megcsalás szót,és zokogva rohantam be a fürdőbe.

Aztán nem sokkal ezek után egy filmet néztünk ahol a főszereplőnek megváltozott a neve. Az én neven angol megfelelőjéből,a Férjem exszeretője nevére. Végig a sírás kerülgetett,s mintha a szivemet tépték volna ki egész film alatt.

2022. febr. 13. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!