Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy lehet ezt kibirni,elviselni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ezt kibirni,elviselni?

Figyelt kérdés
7 éve vagyok a párommal.Mindig azt mutatja mennyire szeret.A szexben is mindent amit szeret megengedtem neki.semmi durva amugy..Már jo ide ugy veszem észre hogy lusta szeretkezni.Amire viszont rájöttem az nagyon bánto,megalázo.külfőldi prostikat hivogat telefonon,több százrol van szó.fényképet videot nézeget roluk és ami a legdurvább hogy némelyiknek küldött készpénzt is,pedig az az oldal ingyenes. meg olyanokat irkal nekik mintha szerelmes lenne beléjük meg a szexualis szokasairol.pedig azok a nők nagyon messze vannak.De rajottem arra is hogy itt helyben ahol vagyunk talalkozot beszelt meg egy növel.Meg egy masikkal is máskor.Nem vagyok képes felfogni hogy teheti ezt hogy pénzt küld olyanoknak akik 10ezer km-re vannak es nem is tudna velük talalkozni.Ezek mind prostik.A szemembe meg folyton azt mutatja mennyire szeret ez az undorito és közben ezt csinalja a hátam mögött.Mikor olvastam miket irkált ezeknek,mintha nem is ugyanaz az ember lenne mint akit nekem mutat.Hogy legyek tul ezen,mert ugy erzem belepusztulok.
2022. febr. 19. 00:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

omg, a szakítás eszedbe sem jutott?


dobd ki még a hétvégén, és probléma megoldva.

2022. febr. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
KUKA! KUKA!
2022. febr. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De eszembe jutott a szakitas persze,de ez az erzes akkor is megmarad.
2022. febr. 19. 01:10
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez az érzés már mindig meg fog maradni, hisz ez már megtörtént, nem lehet semmissé tenni. Akár mit is mond, a valóság az, hogy neki nem elég az, ami van. Neki nem elég az, hogy van egy jó párja. Kell neki az, hogy több nővel is kapcsolatot tartson. Lehet, hogy most még csak beszélgetések, videóhívások és képek formájában "csalt meg". De el fog jönni, elég hamar, mikor már ez is kevés lesz neki és valóban szexelni akar majd mással is. Ennek semmi köze az érzésekhez. Puszta izgalom, vadászösztön, egyik se érdekli komolyan.

Beszéljetek erről. Mi az, ami vonzza őt ebben. A titkolózás? A különleges vágyak, amit előtted szégyellne? Vagy pusztán csak minél több nővel akar szexelni? Meg akarja tartani a kapcsolatotokat? Szeretne dolgozni rajta? De itt magadtól is meg kell kérdezned néhány dolgot. Te szeretnéd megtartani a kapcsolatotokat? Te szeretnél és hajlandó vagy dolgozni rajta? Hajlandó vagy igazán megbocsátani neki? Nyitott vagy, hogy elfogadd az ő szexuális vágyait, még ha azok jelenleg kívül is esnek a komfortzónádból? stb, stb.

Ha mindketten akarjátok még megmenthető a dolog, sok sok őszinteséggel, elfogadással, megértéssel, kommunikációval, nyitottsággal. Csak kettőtökön áll.

2022. febr. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%

Mekkora labtorlonek érzed magad?

90x40es vagy 80x60as?

Te aztán full butacska vagy kérdező.

2022. febr. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Miert vagyok buta?Nem azt mondtam hogy vele akarok maradni ezekután, csak hogy hogyan birkozzam meg ezzel a borzaszto erzessel ami bennem van.
2022. febr. 19. 17:20
 7/8 anonim ***** válasza:

Úgyhogy ott hagyod.

Anyám.... 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

2022. febr. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Esetleg majd időnként beszélj vele... ha úgy érzitek. Meg ha "van mit mondania". Megértem teljesen, hogy ez borzalmas neked :(
2022. febr. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!