Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jogosan akadok ki, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadok ki, ha a barátom más nőnek azt írja, hogy "szépségem"?

Figyelt kérdés
Például Boldog Nevnapot szépségem. Szivecske emojikkal

2022. márc. 8. 08:24
A kérdező szavazást indított:
Nem jogos. Nincs ebben semmi
Én kiakadnék.
78 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is van egy ilyen ismerősöm. Tőle nem fura, mert ilyen a személyisége, ugyanakkor tudom, hogy imádja, szinte istennőként kezeli a feleségét, akivel 18 éve együtt vannak. Soha, egyetlen pillanatig nem éreztem, hogy flörtnek szánná, amikor pl. a születésnapomon azt írja, hogy szépszemű hölgy. Ettől függetlenül nekem sem esne jól, ha azt látnám, hogy ilyeneket írogat a párom más nőknek.
2022. márc. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13%
Gondolom ez a nyomorult volt a legjobb az összes közül... tehát te választottad, ha nem tetszene valami már rég kidobtad volna nem ide jönnél picsogni.
2022. márc. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én kaptam ilyet az egyik haveromtól, párom féltékenységi dührohamot kapott.

Szóval ha ő ezt írná egy csajnak mellettem, nála az már rég rossz jelentéssel bírna.



A barátodat kellene ismerni hogy ő alapvetoen lazán dobálozik e ilyen szavakkal vagy konkrétan udvarlás e a részéről ez

2022. márc. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
* én olyasmit kaotam hogy szép álmokat szépségem, ki kellett törölnöm meg tiltanom a srácot
2022. márc. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Azaz probáld ki hogyan reagál akkor ha ezt te kapod!

Ha nyugodt laza marad akkor neki sem jelent semmit ha ilyeneket küldözgeg

2022. márc. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem szabad ilyen nyálas alakokkal összejönni, akik mindenkibe szerelmesek.
2022. márc. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez minden esetben fura, mert a tiszteletet nem adja meg neked.


Szerintem ezek ilyen alapvető emberi dolgok, mint hogy pl. nem mozdulok rá legjobb barátnőm kiszemeltjére. nyilván nem megcsalás a mai értelembe véve, ugyanakkor szerintem elég egyértelmű, hogy ez szinte mindenkinek rosszul esne.

2022. márc. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%

7 nem alapveto


Nekem minden bnőm rámozdul a kiszemeltemre vagy pasimra, másoknál is lesz.rják, ha egy pasinak van párja, akkor is. Es kozben barátjuk van es huzamos kapcsolat soha nem szakitanának. Csak ugy szorakozásbol mindezt.

2022. márc. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

7. vagyok

Akkor úgy fogalmazok, hogy alapvetőnek KELLENE lennie. Sajnos én is azt tapasztalom, hogy már nem az, és a barátok sem tisztelik egymást. Elég fura világ ez.

2022. márc. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
81%

Hát erre így nem lehet válaszolni.

Ismerek egy középkorú nőt, akinek az a szavajárása kb, hogy jaj szia kis szívem, hogy vagy drága életem stb. Tőle ez megszokott és nem jelent semmit.

Egy kimért, teljesen más habitusú valakitől sokkal jelentősebb súlya van nyilván.

2022. márc. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!