Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van itt olyan akik hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akik hosszú távon együtt maradtak megcsalás után? Hogyan tudtál túllépni rajta? Lehet normális kapcsolatunk még?

Figyelt kérdés
2022. márc. 28. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Abból normális kapcsolat már nem lesz, mert a bizalom már ugrott+nem dugott volna félre ha minden rendben van.
2022. márc. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én adtam még egy esélyt, de mikor pár hónappal az újrakezdés után kiderült, hogy megint találkoztak és nem véletlen, akkor kicsit elegem lett.
2022. márc. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Mustafa Kebab válasza:
97%
Én adtam neki még egy esélyt. Két évig nem tudott vele élni, így vége lett. Elb***tam két évet az életemből.
2022. márc. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges időpazarlás
2022. márc. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 tambi3 ***** válasza:
47%

Kedves Fórumtársak!


Nem szeretnék senkit megbántani, így aki úgy gondolja, hogy rá nem vonatkoznak az alábbiak, az ne vegye magára!


Mi férfiak ifjú éveinkben nagy hévvel keressük azt, akit fajfenttartási célzat nélkül ugyan, de jó alaposan "megszeretgethetünk". Pár év múlva már az igazit keressük, meg is találjuk, és megesküszünk, hogy "ásó-kapa-nagyharang", jóban-rosszban-hűséggel, stb., stb....


Hamar rájön mindkét fél, hogy megütötte ugyan a főnyereményt, de bizonyára van jobb is... És az élet már csak olyan, hogy keresni sem kell, a dolgok megtörténnek. A férfiaknak pedig hiába van otthon BMW-jük, szívesen kipróbálnák a szomszéd Opeljét is... Ebbe persze az "Opel"-nek is bele kell egyezni, mert ezt egyedül nem lehet... Nyugodjatok bele kedves barátaim, hogy a BMW-s is "érdeklődik", és az "Opel" is beleegyezik.


Aki azt gondolja magáról, hogy őt soha nem csalták meg ("Én aztán nem tűrném el!!!!!), az csukott szemmel, homokba dugott fejjel él.


Az eskünkkel, amit az oltár előtt tettünk, megpróbáljuk megerőszakolni a genetikánkat. Bizonyára van, akinek ez sikerül, de az általam ismert többezer férfi nincs közöttük. Nőt meg egyáltalán nem ismertem olyat, akit nagyon kellett volna kísértgetni (nem kísérgetni!), hogy "megadja magát"... Az viszont igaz, hogy 1979-ben pilótaként úgy néztem ki, mint Alain Delon az "Airport '79"-ben, és persze ki is használtam... Többszázszor...


Így öreg fejjel visszatekintve nem bántam meg semmit, de másként csinálnám, mert nem volt semmi értelme.


Egykori bölcs tanárom jut eszembe, aki arra tanított, hogy a nő olyan, mint a csokoládé; van pirospapíros, meg kék, meg zöld, meg kicsi, meg nagy..., van köztük tejcsoki, meg mogyorós, meg keserédes, de amikor kibontod a papírt, azért a csokoládé csak csokoládé marad.


Maupassant ugyan azt írta, hogy "Van a földön egymillárd nő (akkoriban). Nem lehet mindet meg...(szeretkezni), de törekedni kell rá..."


Tanárom bölcsebb volt, neki lett igaza!

2022. márc. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14%

Teljesen igazad van.

Nekem volt meg menyasszony 2 nappal a lakodalom előtt is. Simán férjhez ment utána.

Mindig kettőn áll a vásár..

2022. ápr. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként hányingerem van attól, ahogy sokan gondolkodnak...
2022. ápr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
21%
7-eske! Én meg az ilyen ostoba naivaktól hányok mint te!
2022. ápr. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!