Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Érdemes lenne felvilágosítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Girlll3 kérdése:

Érdemes lenne felvilágosítani egy nőt arról, hogy a párja, aki majdnem az exem lett, átverte őt?

Figyelt kérdés
3 éve vannak együtt. 2 éve, hogy ez a pasi kikezdett velem, s egy évig fűzött, hogy legyen vmi köztünk. Magyarul átverte a barátnőjét és engem is hitegetett. Amúgy végül köztünk nem volt semmi,mert nem akartam. Közös képeik nincsenek a facebookon, csak ömlengés a nő részéről, meg ilyen szívecskés, meg olyan olyan ölelős reakciók egymás felé. Amit kívülről lehet látni a kapcsolatukból, az egy ömlengés. Szeretném, ha ez az alak lebukna. Szerintem mindenből kimagyarázza magát.

2022. ápr. 7. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Érdemes, igen. A nője helyében tudni akarnám, ha egy féreg a párom és "megcsalt" vagy legalábbis tervezte.
2022. ápr. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Amúgy azt mondtam a nőjének, hogy nem tudom már mikor kezdődött. De két éve és össze-vissza hazudozott, hogy van lakása és hogy akár gyereket is akarna. Szóval egy kis féreg. Nem akarom, hogy boldog legyen, de most az. A nője meg mindent elhisz neki. Nem akartam abbahagyni a szidását, küldtem neki mindenféle üzenetet, szóval a nője felhívott, hogy ne bántsam őt, meg, hogy tudja, hol lakom. Még fenyegetőzött is, pedig... S azt mondtam nem tudom már pontosan mikor kezdődött az egész. De egy ilyen ember nem érdemel semmi jót, mégis kap törődést valakitől.
2022. ápr. 7. 21:49
 3/9 anonim ***** válasza:
41%

"Nem akarom, hogy boldog legyen, de most az"

Köszönjük, Emese.

A bosszú szép dolog. Jaaa, nem.

2022. ápr. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3-as!Bosszú vagy sem. Az igazságot jobb tudni. Álszent dolog megszólni valakit ezért. Te sem díjaznád ezt a viselkedést szerintem.
2022. ápr. 8. 07:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha te már beszeltel a nőjével és elmondtal neki mindent akkor megtetted amit meg kell, felesleges a nyakukra járni. Ha már fenyegetőzik akkor hagyni kell a francba, ugy is meg fogja csalni de akkor mar keső lesz, nem mindenki ertesíti a pasas nőjét. Az viszont az ő problémája lesz ha ennyire szemellenzős, meg van vezetve. Amúgy pszicoholgiailag könnyebb rád haragudni most, mint elgondolkozni azon, hogy talán igaz amit mondtál és szembenézni a kegyetlen igazsággal, hogy a kapcsolatuk tele van hazugsággal, semmit nem ér, hiába tapétázzák ki a FB oldalt romantikus xarsagokkal. Azert hárit meg gondolom be vagy állitva valami hülyének.
2022. ápr. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Érdekel téged ez a pasi? Miért hajt ennyire a bosszú? A barátnő szerintem szerelmes. Meg nem áll készen a szakitasra. A másik meg az, hogy nem kell mindent elhinni. Láttam én már olyat, hogy valaki mindenáron szet akart szedni egy párt, meg hamis bizonyítékokat is gyűjtött.
2022. ápr. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%

Én nem mondtam volna el, illetve annó hasonló szutuációban nem is mondtam el a csajnak, hogy a pasija megcsalta. Azóta a közösségi oldal tanúsága szerint már nagyon boldog feleség lett.

Majd a sors elrendezi a dolgokat

2022. ápr. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Szégyellhetnéd magad, hogy ilyen pitiáner bosszú egyáltalán megfogalmazódik benned. Keress mást, kösd le magad valami hobbival, ne mások kapcsolatában próbálj ármánykodni.
2022. ápr. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8-as! Elszégyeltem magam.... Főleg, hogy egy gerinctelen, hazugot akarok bemártani.
2022. ápr. 15. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!