Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Párod van, de rád mászik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párod van, de rád mászik *helyettesítsd be a legjobb nőt, akit ismersz*, mit lépsz?

Figyelt kérdés
2022. máj. 6. 22:33
A kérdező szavazást indított:
Megkérem, hogy fejezze be, amit csinál, mert van párom.
Nem veszek róla tudomást, kerülöm a nőt.
Flörtölgetek vele, de ennyi, jólesik az önbizalmamnak.
Kis tipi-tapi maximum.
Csók.
Megadom magam neki teljesen.
38 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Mivel inkább vagyok egyedül, mint olyannal akivel nem 100%os a kapcsolatom, így egyértelmű a válasz.
2022. máj. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%

Ez függ élethelyzettől és kortól is.


Mikor szerelmes voltam a páromba, akkor még csak meg sem néztem egyetlen csajt sem! Aztán idővel... Hozzáteszem nem csaltam meg! Sosem tettem lépéseket, nem irogattam senkivel meg semmi ilyen. Max ilyen személyes flört szerűség van képben most munkahelyen, de azt sem tudom hová tenni. Nekem szimpatikus a nő, de idősebb 10 évvel és nem tudom hová tenni, hogy ő csak ilyen mindenkivel vagy bejövök neki? Valszeg nem is lesz belőle semmi, de ha rámmászna... Nos nem tudom ellent tudnék e állni. Mindenesetre én komoly lépéseket nem tervezek, max flört, beszólogatások továbbra is.

2022. máj. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

"helyettesítsd be a legjobb nőt, akit ismersz"


tehát... azt akarod mondani, hogy a párom?

2022. máj. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Megkérem első körben még normális hangnemben, hogy hagyja abba, mert nem szeretnék tőle semmit. Ha a szép szóból nem ért, akkor más hangnem, más szóhasználat és figyelmeztetném, hogy feljelentem szexuàlis zaklatásért.
2022. máj. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Tekintve, hogy minden nő azonnal lecseréli a pasiját, amint képbe kerül egy jobb képű kan, én sem cselekednék másképp.
2022. máj. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%

Elátkozom az eget, hogy miért nem a gyerekproject előtt találkoztunk és megmondom neki, hogy sajnálom, de ez a hajó már elúszott. Hazamegyek, depressziós leszek az elcseszett életem miatt, bemutatok istennek, amiért így szivat és jókat röhög rajtam, majd megvárom a hátralevő hónapokat a fiam érkezéséig. Boldog apa leszek, és boldogtalan férfi.

De ez természetesen csak egy KITALÁLT történet! 🙄

2022. máj. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ki a párom?

Miért nem a legjobb nő a párom?


Azt mondanám, végre.

2022. máj. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
23%
Minden körülmények közt gondolkodás nélkül megadom magam.
2022. máj. 8. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Lionsen válasza:
75%
Van az a kapcsolat, amit egy numeráért nem éri meg kockára tenni. Ha szereted, tiszteled, rögtön "elveted" a lehetőséget! Ellenkező esetben nagy baj van "veled"...
2022. máj. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!