Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az igaz, hogy ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy ha egy férfi szerelmes a barátnőjébe, attól még csalhatja fűvel-fával?

Figyelt kérdés

2022. máj. 28. 07:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%

Gondolatban? Érzésekben? Tettekben?


Én úgy tapasztaltam, hogy valamilyen formában igen...

2022. máj. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
1: Én sosem értettem ezt a "gondolatban megcsalás" dolgot. Ilyen nem létezik. Gondolatban elkölteni a lottót sem jelenti azt, hogy te milyen gazdag vagy.
2022. máj. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Mindig jön egy jobb.
2022. máj. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem,legalábbis részemről
2022. máj. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
70%
Nem.
2022. máj. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg szerelem van, akkor az első időszakban ez lehetetlen. A valódi szerelem egy beszűkült tudatállapot, csak a vágy tárgyára vagyunk képesek gondolni. Aki az első hetekben, hónapokban más nőt kerget, ott nem volt még a durr bele bumm.Nem volt szikra, hormonsokk, pillangók.Nem szerelmes, mint az ágyú.
2022. máj. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
#6 kétéves kapcsolat, 20 év körül vannak, együtt élnek, és a lány is félrelépett már állítólag.
2022. máj. 28. 07:51
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetséges. A szerelem monogám. Ez az egyetlen állapot, amikor az ember nem tudatosan választja a monogámiát, hanem a hormonok erre ösztönzik.


De a szerelem időszaka nem tart tovább fél-2 évnél. Tehát már bőven túl lehetnek a szerelem időszakán, vagy lehetséges, hogy soha nem is voltak szerelmesek, csak félreértik az érzéseiket.

2022. máj. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Az már nem számít első időnek egy járásban, amúgy pont két év ennek a fajta hormonkoktélnak az ürülése. Fiatalok még, újat kéne kezdeni, nem egymást megtépázni, tönkretenni.Nem házasok, nincs gyerek, meg kell keresni azt, aki jó.
2022. máj. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
51%
Persze. Nem feltétlen van összefüggés. Akkor sem ha monoamornak tartja magát.
2022. máj. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!