Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kinél mi vezetett a megcsalásh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinél mi vezetett a megcsaláshoz? Végül kit választottatok: a párotokat, a szeretőt vagy egyiket sem?

Figyelt kérdés

Szeretőm van, akibe szerelmes vagyok. Együtt élek valakivel, akit nagykn szeretek, de már nem vagyok belé szerelmes.

Aki volt már hasonló helyzetben, hogy döntött? Számomra ez nem egy ideális állapot, szeretnék pontot tenni a végére. Sajnos a kapcsolatom nem az igazi, ezért szerettem bele másba.


Kérlek az ócsárolástól kíméljetek meg, tudom, hogy sz.r ember vagyok, de a fentebb leirt dolgok egy nagyon hosszú sztori kiragadott részei… persze a tettem alól nem mentesítene a teljes sztori, de kérlek inkább a kérdésre válaszoljatok! Köszönöm!

25L



2022. jún. 2. 21:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Tégy, ahogy a szíved diktál. Ezt a pasit hagyd ott, ne hülyítsd tovább, gerinctelen dolog. A szeretővel meg döntsd el akarsz-e többet.
2022. jún. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon fiatal vagy még, ebben a korban nem "szokás" szeretőt tartani, inkább lépj ki a kapcsolatból, hiszen nem vagy vele boldog. Ilyen fiatalon miért kötöd le magad egy ilyen kapcsolatban, ha "megjavítani" nem tudod/nem akarod? Nem írtad, hogy konkrétan mi a gond a párkapcsolatoddal, de ha már szeretőd van, akkor nincs értelme tovább húzni.

De hogy a kérdésre is válaszoljak: én a szeretőmet választottam. Bár mi jóval idősebbek vagyunk, 43 voltam, amikor elváltam a feleségemtől, pedig ott volt a közös vagyon, ott volt a gyerekünk, de az utolsó éveink szörnyűek voltak, nem tudtuk megoldani a gondokat, pedig próbáltuk - totális elhidegülés lett a vége. Ennek már több éve, én azóta is a "szeretővel" vagyok, nagyon jó kapcsolatunk van, végre boldog vagyok én is sok év után, és a gyerekkel is jól kijönnek szerencsére.

Olyan helyzetben, mint az enyém volt, mérlegelni kell, hogy mit veszíthetsz, de neked az égvilágon semmi vesztenivalód nincs, csak egy rossz kapcsolatot hagysz el, hidd el, egy ilyen döntést sokkal könnyebb meghozni, mintha már gyerek, stb. lenne.

2022. jún. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

"Sajnos a kapcsolatom nem az igazi, ezért szerettem bele másba."


Akkor miért nem hagytad el, miért kellett mellé szerető is? Ne haragudj, engem nem hat meg a mártírkodásod, egy szar kapcsolatból ki kell lépni és utána másikat keresni.


Hogy a kérdésedre is válaszoljak, ha a szeretőt választod, ne lepődj meg, ha idővel pont ugyanúgy meg leszel csalva; ez nagyon gyakran bekövetkezik!

2022. jún. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%

Ha szabad a palya a szeretovel, marmint nincs akadaly a reszerol, akkor mire varsz?

24/L

2022. jún. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
Ne már... kiégett negyvenes családanyák meg családapák szoktak szeretőt tartani, nem egy 25 éves fiatal lány. Ez baromi gáz - persze azon felül, hogy undorítóan viselkedsz. Ha tényleg "nagyon szeretnéd" a párodat, nem csapnád be. Biztos van valami igazi ok, amiért nem lépsz ki ebből a kapcsolatból (lakhatás, anyagi támogatás a párodtól), de 25 évesen ez is nevetséges.
2022. jún. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

N+1 szerető kérdés.

Gyakorlatilag megválaszoltad a saját kérdésed, ha tippelnem kellene csak akkor nem fogsz érzelmi alapú döntést hozni, ha a jelenlegi életviteled sokkal jobb , mintha összejönnèl a szeretőddel.

2022. jún. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Eltartom magam, nem kapok anyagi támogatást a páromtól. Ami közös vagyon az a lakás - hitelt ketten vettük fel, felesbe fizetjük (mint minden más költséget), viszont az önerőbe beletett összeg részéről nagyobb volt, mint nekem (8m/2,5m Ft). Ez sokszor a fejemhez van vágva.

Szerencsére gyerek még nincs, persze emiatt is én vagyok a hibás, mert munka mellett kicsit nehezebb elvégezni egy egyetemet (nem büfészak), és az 5 éves képzést elhúztam 6,5-re. Amíg sulizok, nem akarok gyereket vállalni. Ő már szeretne.

Tehát gyakorlatilag ami összeköt minket az a jelzáloghitel, semmi egyéb. Nem tart el, nem kapok tőle pénzt, mindent egyedül oldok meg, amit csak lehet!! Pontosan azért, mert unom már, hogy 1000ft is a fejemhez van vágva (ajándékok esetében mindig ki van emelve, h neki ez ennyibe, meg annyiba fájt… stb.)

Nyilván nehéz lenne újra egyedül albérletbe kényszerülni, visszalépés lenne, de meg tudnám oldani a párom, és a szeretőm nélkül is!!!

2022. jún. 2. 22:00
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén? Én a helyedben egyiket sem választanám, hanem ahogy írtad maradj egyedül.


Nem biztos ám, hogy a szeretőbe mindig szerelmes leszel. Lehethogy vele összeköltöznél, akkor ismernéd meg igazán.


Én anno egy hosszú kapcsolatból léptem ki, örültem a szabadságnak majd egy idő után bántott, hogy egyedül vagyok. Aztán hirtelen nagyszerelem, elköteleződés...azután pedig veszekedések, bunkózás, elhidegülés. Pedig tényleg szerelmes voltam, mára lelkileg romokban.


Ja és itt a 2.nál én voltam a szerető. Nem csak miattam vált, de úgy érzem mostanra engem is ugyanúgy utál, mint ahogy anno az exét beállította. De nehéz lépnünk...


És én is fiatal vagyok, pár évvel idősebb mint Te (+ férfi)


Nem biztos, hogy Te így járnál, de látod esetemben kb. mindenki sérült.


Szóval én az önálló életmódot ajánlanám. Legalább egy ideig.

2022. jún. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
14%

Dehogy vagy szarember! Minden nő így csinálja. Csak akkor szakít ha az új már biztos.

Ő viszont igazi hányadék ha nem tart el amíg elvégzed a sulit!

2022. jún. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

#7

Én egy ilyen kapcsolatból szerető nélkül is kilépnék...

2022. jún. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!