Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jogosan zavar hogy a férjével...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan zavar hogy a férjével is együtt van?

Figyelt kérdés

Van egy fiatal tanár, 27 éves.Van férje, de ismerkedik mellette titokban.Én egy 10essel idősebb vagyok.Így ismertem meg, sokat beszélgetünk, volt már találkozásunk is, többször is szexeltünk.Kielégítőnek gondolja a kapcsolatunkat, amolyan barátság extrákkal, mert sokat csevegünk online.Másokkal tudtommal jelenleg nem ismerkedik.

Viszont sokszor van hogy lepattint a férje miatt, mert valami programra mennek, vagy szexelnek.Mármint többször volt már példa hogy ezért nem tudtunk beszélgetni az adott napon.Nem féltékeny vagyok vagy ilyesmi, de mégis zavar és valahol elvárnám azt hogy ha velem van és velem tart fenn ilyen kapcsolatot, akkor a férjétől tartsa meg a távolságot és ne szexeljen pl. vele.Nekem legalábbis nem tetszik a gondolat, hogy vele is együtt volt.

Persze sose hoztam ezt fel, meg nem is akarom...de titkon elvárnám ezt tőle mégis.

Jogosan? Vagy nem?



2022. júl. 2. 18:05
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
97%
Semmi jogod hozzá, te csak a szeretője vagy, sosem leszel neki fontos. Ezt még a hülye is tudja, ha szeretőnek áll. Az a bajod, hogy te már féltékeny vagy, többet érzel..
2022. júl. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
96%
Ilyet nem tudsz tőle kérni, hisz házas, te csak a szeretője vagy. Ha párkapcsolatban gondolkodnátok, akkor nyilván választania kellene.
2022. júl. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
100%

Már hogy lenne jogos?

A legelejétől tudtad, hogy van férje és házasságban él és az mivel jár!

2022. júl. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
98%
Nehogy már még te legyél felháborodva, ha egyszer veled csalja a férjét...
2022. júl. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:

#4

Ebbe nem én vagyok a fő ludas...ha nem megyek bele vele a dolgokba, akkor mással csalja meg! És azért csalja meg mert komoly problémáik vannak.Úgyhogy ilyen szemmel úgy érzem jogosan vagyok felháborodva...mert én lelkizek vele meg én hallgatom a problémáit, meg én vigasztalom meg támogatom.És a logikának ellentmond ami történik, ahelyett hogy elhidegülnének egymástól úgy tesznek mintha mi sem történt volna és elmennek közös programokra, meg rendszeresen szexelnek.Velem is csinálja,és számomra kielégítő a szex is,meg a beszélgetések is.De rossz érzés mikor olyan indokkal mond le egy beszélgetést vagy találkozást hogy a férjével "randizzon".Félre vagyok dobva azonnal.

2022. júl. 2. 18:19
 6/52 anonim ***** válasza:
98%
Ebben a történetben maximum a férjének lenne joga felháborodni, senki másnak...
2022. júl. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
98%
Ne legyél már szánalmas, te vagy harmadik kerék, max egy jó verésnek lennél jogosan kitéve. :D
2022. júl. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
90%

#5 Ez aztán logika hallod-e

Mindketten undorító emberek vagytok, egyedül a férjet sajnálom ebben a helyzetben.

2022. júl. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
100%
5. Nem akarom védi a nőt, de te abba se tudsz belegondolni ezek szerint, hogy figyelnie kell arra is, hogy a férje ne gyanakodjon az esetleges változások miatt!
2022. júl. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
100%
Fordítva ülsz a lovon
2022. júl. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!