Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kezdjek aggódni, hogy hétvégén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdjek aggódni, hogy hétvégén olyan nővel voltam együtt akinek a párja kigyúrt, kopasz férfi és alvilági kapcsolatai vannak?

Figyelt kérdés
Tegnap egy buliban megismerkedtem egy lánnyal akivel le is feküdtem, kiderült hogy van neki barátja méghozzá egy nagy darab férfi, akinek állítólag alvilági kapcsolatai vannak, ami a para hogy kiderült a dolog, állítólag a férfi tajtékzik azt írta a lány nekem...
2022. aug. 1. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nincs rá okod.

A lánynak se jo ha kiderul.

Nem tudtad h van baratja.

Letagadod es jatszod a hülyét.

Kaland volt es vége.

2022. aug. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
sapka szemüveg, hajváltoztatás és a facebook profilod teljesen rejtsed le...
2022. aug. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Megkeres, megtalál és kérdés nélkül lenyisszantja a micsodádat!
2022. aug. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Aggódjon a csaj, nekem miért kéne aggódnod? Téged ugyanúgy átvert mint a pasiját.
2022. aug. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Már készülünk. Nemsokára indulunk😎🥸
2022. aug. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Köszönjük a mai troll kérdést!
2022. aug. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Jah qrva gyenge 90-es évek beli komédia(troll) - tudjátok ahol mindenki fèlreèrt mindent
2022. aug. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!