Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan találhatnék a férjemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnék a férjemnek szeretőt?

Figyelt kérdés

Én nem részletezném miért, de nem akarok vele szexelni, sőt mondtam neki szeretőt kereshet, el is mehet vele, csak engem ne piszkaljon.

Viszont nem akar vagy nem talál (csúnya is, meg hát a méretét is gondnak érzi, lustácska is). Régen volt neki, másik feleség mellett. Most én boldog lennék, ha nemcsak hétköznap, de hétvégente is kevesebb vizet zavarna itthon. És nem akarok neki rosszat, így a szeretőre gondoltam azzal biztos jól el lenne (meg akkor velem nem bunkoskodna).



2022. aug. 22. 21:39
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%
Hát ha csúnya,kicsi neki és lusta, akkor rosszlányokra kell befizetni
2022. aug. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%
Miért nem válsz el, akkor minden gondod megszűnne?
2022. aug. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
91%
Ennek semmi értelme. Menjetek szét, aztán keressen mindenki magának, akit akar.
2022. aug. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Pénzem nincs ra, ő meg sóher.:-)


Nem akar válni (én válnék, de arra inkább hagyjuk a reakcióját, akkor inkább elfér a lakásban, csak lassan megbolondulok)


Gyakorlatiasabb tanácsot szeretnék. Kiegészítem: nem mozdul ki se itthonról, tehat még azt is nehezen tudom elképzelni, hogy elmegy valahova, ahol összejöhetne valami kedvére való nővel.

2022. aug. 22. 21:46
 5/30 anonim ***** válasza:
93%
Neked is van szeretőd?
2022. aug. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
89%
4-es A válás nagyon is gyakorlatias tanács. Ehhez nem kell közös akarat, téged lehet elbizonytalanít, hogy ő nem akar, de a bíróságnak pont elég, ha te azt mondod, hogy elég volt. Pár hónap, és kimondják a válást.
2022. aug. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
84%
#4: mit érdekel a reakciója? Nem véleményt kell tőle kérni, hanem beadni a papírokat, akár tetszik neki, akár nem.
2022. aug. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
91%
küldjed prostizni
2022. aug. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

6-os sajnos nem iylen egyszeru. Ha azt mondom.valok akkor a ferjem ki figja rugatni magat a munkahelyerol visszaszokik a piara, kb. napi 24 oraban aludni fog es ha ebren lesz azt mondogatja majd zombikent maszkalva, hogy o elintezi magat (maximalis erzelmk zsarolas es egyebek lesznek). Egyszer komolyan megprobaltam es nagyon beijedtem. Raadasul kozos az ingatlan, kicsi es beteges a gyerekunk es bar ő mehetne mashova ugyse megy, en meg ha kitennem innen a labam akkor ugy lelakna vagy lelakatná az i gatlanunkat sot talan magara is gyujtana, hogy en teljesen csodbe mennek.

Es a tobbi es a tobbi. Tehát en azt szeretnem, ha ő magatol akarna elmenni es emlekeim szerint egy rossz hazassagbol sokan csak egy harmadik fel hatasara lepnek ki (vagy ha nem is erte, de akkor valio nyilvanvalova nekik, hogy lehetne jobb is az eletuk). Tehat en azt varnam hogy akkor majd neki is kedve tamad lepni vagy ha azt nem is, de ha en lepek legalabb nem akar majd hullat jatszani a lakas kulonbozo pontjain, nem irkal zsarolo uzeneteket es nem nyul a piahoz es utana elfekszik hortyogva az ut kozepen.


Ja es meretgondot o erzi en nokent nem ereztem. Csak gondolom ez valami hulye kisebbsegi komplexus, amit sajnos en nem tudtam orvosolni még mikor szerettem is. Most meg nincs erre se idom, se energiam.

2022. aug. 22. 22:00
 10/30 A kérdező kommentje:

kuldtem prostizni, nem ment

nem nekem nincs

neha eszembe jut talan legyen nekem, de akkor agyonverne.

Masreszt nincs energiam es idom szeretőre, meg alapból nagyon ellene vagyok, volt egyszer nagyon régen, ma már nem mennek bele ilyenbe. Jelenleg és úgy néz ki még jópár évig kicsi gyerekem fogja kitölteni az összes időmet (betegség miatt). pluszban van nagyobb gyermekem is csak az előző házassagbol

2022. aug. 22. 22:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!