Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennél ha kiderülnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha kiderülnek, hogy a párod a munkahelyén csal meg egy kollégájával?

Figyelt kérdés
Dolgozhat a ott továbbra is és elhagynád? Megbocsátanál neki?

2022. okt. 14. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Sok minden függ a körülményektől, de azért az a minimum, hogy felmond, legalábbis abban az esetben, ha ő (is?) szeretné a kapcsolatunkat megmenteni.

A férjem home office dolgozik, az idő zömében én is, szóval ebben az esetben a "munkahelyi románc" az kifejezetten helyénvaló :D De ha nem így lenne, akkor az eljárás nem különbözne sokban attól, mint ha nem a kolléganőjével lépne félre, hanem csak egy random csajjal az utcáról.

2022. okt. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a megcsalás abszolút szakító ok.


Szakítás után felőlem maradhat a munkahelyén, és össze is jöhet a csajjal, nem érdekelne. Az már nem az én dolgom, nem rágódnék feleslegesen a múlton.

2022. okt. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%

A harcos amazonként kiálló nők közül, azért érdekelne, hogy hányan kerültek már valóban ilyen választás elé az életben. Elméletben mindenki olyan jól tud mindent, és mások életét is nagyon könnyű kívülállóként menedzselni.


Közvetlen környezetemben volt hasonló szitu. Pici gyerekkel volt otthon az anyuka, amikor apunak befigyelt a munkahelyi románc, ami könnyed flörtből több éves kapcsolattá nőtte ki magát. Anyus otthon megtudta, de kitartott, mert...hagy' ne magyarázzam.

Jól tette. Apu idővel belátta, hogy a család mégiscsak fontosabb és máig együtt vannak tizenakárhány év óta is, pedig közben a gyerek is felnőtt. A viszonyuk kiegyensúlyozottnak tűnik.

2022. okt. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
9%

Én az a bizonyos 3. vagyok.

Munkahelyen jöttünk össze, kb 6 hét után bökte ki, hogy nős. Aztán folytattuk. Otthon lebukott

Semmi nem történt, maradt a munkahely, maradt a barátság extrákkal.

2022. okt. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Hú, hogy én ezert mit fogok kapni... 😅


Szóval az elsőnél ami kiderült maradt,de ott a kolléganő dobta,a mostaninál már váltott,attól meg ugyanúgy hívogatta.


A jó tanácsom neked, hogy: menekülj!

Nincs bocsánat, nincs igérgetés, munkahely váltás, minden munkahelyen vannak szép kolléganők,aki olyan,az olyan is marad!

2022. okt. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%
Agyonverném a "kollégát" aztán elhagynám a hálátlan picsát. Az együttmaradás szóba sem jöhet.
2022. okt. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!