Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Családapák? Férjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családapák? Férjek?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hozzátok, hogy miért csaljátok a feleségeteket? Illetve, hogy sokan közületek tényleg a gyerek miatt nem váltok el nagy részben, vagy ez csak kifogás? Valamint, hogy van-e köztetek olyan, aki elvált, és a szeretőjét választotta végül?

2022. okt. 26. 14:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
9%

Nem unod még???


A válaszom mindig ugyan az.


Hiába ő a nejem: [link]


Ha mellette ő is kell, mert más: [link]


És még kell egy kis "fűszer" is: [link]

2022. okt. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Az igazat megvallva, volt már olyan, hogy csak egy hajszál választott el a félrelépéstől, de nem tettem meg. Szerintem nincs még egy nő, aki ilyen szinten elviselné a hülyeségeimet. Soha nem aláznám meg ezzel. A gyermekünk csak plusz egy ok, hogy hűséges maradjak.
2022. okt. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
A "gyerek miatt" az csak kifogás.
2022. okt. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem csalom a feleségem.
2022. okt. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
46%
Kapaszkodj meg ! Ugyanazért , amiért a nők is csalják a férjüket!
2022. okt. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
1-es remélem a feleséged is a svédasztalt szereti.
2022. okt. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
#6 nincs az 1-nek felesége :D Szerencséjére, mert feljelenthetné a pedó férjét a fűszerével.
2022. okt. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
Nem csaltam meg és nincs is tervben, DE természetesen nem vagyok vak. Nem keresem a lehetőségeket, de ha megtalál az alkalom és a partner is megugorja a szintet akkor LEHET hogy kapható lennék rá.
2022. okt. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
Egy ilyen kérdés alatt miért sorakoznak a "soha nem csalnam meg" válaszok. Ez szép dolog de a kérdés azokhoz szól akik csaltak már. Szovegertes 0.
2022. okt. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
Én nem voltam soha félrelépős típus, de a feleségemmel az évek alatt el távolodtunk egymástól. Neki egy idő után soha nem voltam jó, bármit tettem kb leszarta. Teljesen elszállt a tisztelet. Sokszor próbáltam helyrehozni, de nem sikerült. Aztán lett egy szeretőm. Vele jól érezzük magunkat. A gyerek pedig nem kifogás, aki azt mondja annak vagy nem rossz a házassága, vagy nő. Nekem döntenem kellett, hogy vagy már soha nem leszek boldog és maradok ahogy vagyunk, szeretőm lesz, vagy elválunk. Alapból mondom jó, akkor elválok. Aztán eszembe jutottak a gyerekek, akikért rajongok és nem tudom elképzelni az életemet, hogy ne velük legyek minden este. Amikor lejátszottam fejben, hogy szétmegyünk és ez megszűnik, akkor azonnal letettem erről. Nekik is nagyon rossz lenne ez a helyzet. Ez van, nem terveztem ezt a szituációt, de ezt hozta az élet. Ezt 20 évesen mélyen elítéltem volna, de az embernek akkor fogalma sincs milyen élethelyzetek lehetnek gyerekkel, közös terhekkel. Ettől függetlenül még mindig a feleségemmel szeretném rendbehozni a kapcsolatunkat, mert az lenne az ideális.
2022. okt. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!