Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ki a hibás megcsaláskor, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki a hibás megcsaláskor, a megcsalt, vagy a megcsaló?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor itt is felmerült már, hogy az illető azért csalt meg valakit, mert hiányzott neki valami, ergo a megcsaló sem nem volt megfelelő a feladatra.


Meg a múltkor söröztem, és a kocsmában a kocsmáros azt mondja az egyik vendégnek, hogy "kib@szták alólad az asszonyt", tehát a megcsalt felelősségét firtatta, ahelyett, hogy a megcsalt félnek adott volna igazat.


Hogy is van ez akkor?


2022. nov. 11. 19:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%
Hát eddig én nem feltétlenül fogtam a megcsaló fél pártját ilyen kérdésekben, de azt nem tudtam, hogy a kocsmáros így vélekedik. Így már mindjárt más.
2022. nov. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%

Sok esetben valóban hibás a megcsalt fel, ugyanakkor ő a kapcsolat megromlásáért és nem magáért a megcsalásért felelős.

Ugyanakkor a csaló fel felelőssége lenne ebben az esetben közölni, hogy neki ilyen formában nem működik a kapcsolat, ezért kilépne, hogy másokkal ismerkedjen.

2022. nov. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

#1

Amúgy spanok, ezért volt vulgáris, de csak példának hoztam fel. Ráadásul olyan példának, ami gyakorikérdéseken kívüli narratíva.

2022. nov. 11. 19:34
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
Én úgy gondolom, hogy maga a tett, mindig a csaló fél "hibája", bűne, nevezzük, ahogy akarjuk. A kapcsolatot közösen tették tönkre, de az, hogy valaki lecsúsztatja-e magáról az alsóneműt, mielőtt szakítana, vagy gerincesen vállalja, hogy nála ennek vége és kilép, mielőtt mással lefekszik, az már teljesen egyéni döntés. A párjának nincs beleszólása, ráhatása.
2022. nov. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
61%
A szerető szerepe is aggályos erkölcsileg, amennyiben az a típus aki "kihívásból" mindig párban élő emberekre nyomul, "mer' az izgalmasabb!" - ismertem ilyen személyt, undorító jellem az ilyen.
2022. nov. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
70%
mindig a csaló
2022. nov. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
10%
A férfi 🤣
2022. nov. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%

A kapcsolat megromlásáért lehet a megcsalt fél a hibás, a megcsalásért viszont mindig a hűtlen a hibás.


De hogy ki mit gondol erről, azt embere válogatja. 1+1 mindig 2,amin nem változtat, hogy valaki 3mat mond.

2022. nov. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%

8.


"És ha a Párt azt mondja, hogy az egy meg egy az nem kettő, hanem három? Na, válaszolj Winston!"

2022. nov. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Szerintem a #8 nem veszi elég komolyan a duplagondolást. Én egy 101-es szobát hasznosnak látnék.
2022. nov. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!