Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a párom?

Figyelt kérdés
Mostanában elég furcsán viselkedik. Sokszor csipog neki a Messenger, levette azt a funkciót a Facebookján, hogy bárki lássa az ismerőseit. Néhányszor meg késő este behívják a munkahelyéről, hogy nagy baj van és be kéne jönni megoldani a problémákat.

2022. nov. 12. 19:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Elég valószínű.
2022. nov. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
53%
Mindenképp fura. Sosem értettem miért kell a párom előtt titkolni kivel beszélek...jah nem kell mert nincs is párom de ha lenne se titkolóznék mert az mindig okot ad a gyanakvásra. Az hogy be kell mennie a munkahelyre az meglehet de ahhoz olyan pozícióba kell lennie hogy van ügyelet meg ilyesmi. Fura. Kérdezz rá hogy mivan és figyeld a reakcióit
2022. nov. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
14%
Minden nő félrelép.
2022. nov. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
94%
Tuti,derítsd ki
2022. nov. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

3 Honnan veszed hogy nő aki megcsalja a párját?Nem írta ki a férfi és ki a nő a kapcsolatban:)

Mindenki félreléphet egyszer egyszer tök mindegy milyen nemű amúgy.

Kérdező fura a párod és érdemes volna utánajárnod mi folyik itt.Ha ennyire titkolózik nem hinném hogy elmondja mi van.Késő este megy el hmmmm....

Nem hiszem hogy mindig oda megy.

2022. nov. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
18%
Mert általában a nők lépnek félre.
2022. nov. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Pillér2 ***** válasza:
86%
Meg, tuti.
2022. nov. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő.
2022. nov. 12. 19:23
 9/15 anonim ***** válasza:
9%
Kérdező biztos hogy nő vagy? Jó akkor ma is és holnap is le mérjük hogy hány centi magas vagy. És ha nem nősz egy centi akkor nem vagy igazi nő. És ez azt jelenti hogy nyugodtan megcsalhat a férjed.
2022. nov. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%
Hmm… az hogy levette az ismerőseit szerintem nem lényeges. Ha csipog a messenger de lényegében elől van a telefon szintén nem. Nekem pl le van tiltva minden hangjelzés különben folyamatosan csipogna a telefon. A hirtelen behívások már furábbak. Ha ilyenkor hívod felveszi?
2022. nov. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!