Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Magyarázza el nekem valaki......

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarázza el nekem valaki... Mi az oka?a párommal mióta együtt vagyok,a közös munkahelyen,a családban,a szomszéd+még sorolhatnám nők,rendszeresen próbálják a párom figyelmét felkelteni.Hozzáteszem hogy nem nehéz,m.mindenkit feltűnően megnéz...

Figyelt kérdés

2022. nov. 13. 10:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
A parod az oka, ho feltunoen megnez. Mit olyan nehez ebben kilogikázni?
2022. nov. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%
Megerzik a foglalt ferfit .
2022. nov. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Párodnak kellene szòlni, hogy ne bámuljon, mert ez elég gáz
2022. nov. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Párod hívja őket táncba! Neki kellene megtanulni viselkedni. Egy ideig például nézze a földet/ a semmit nehogy az ilyen esetek után többet lássanak bele ezek a nők, akkor egy idő után megunják és majd lenyugszanak.
2022. nov. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%

"rendszeresen próbálják a párom figyelmét felkelteni.Hozzáteszem hogy nem nehéz,m.mindenkit feltűnően megnéz..."


Most akkor ez hogy is van? Annak már nem kell felkelteni a figyelmét, akinek a szeme majd kiesik a helyéről...

2022. nov. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Ha tényleg mindenkit látványosan megnéz, lehet tetszik az egójuknak, hogy melletted teszi ezt. Én a helyedben a pároddal beszélném meg, hogy kicsit kevésbé nézze meg az embereket...
2022. nov. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
A férjed az oka, mert feltűnően bámul mindenkit
2022. nov. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Már rászóltam és észrevette magát, ez a dolog viszont megmaradt.. Nem bámészkodik már úgy mint korábban... De gondolom aki ezt a feltűnő nézést már megkapta, az várja a továbbit...
2022. nov. 13. 13:09
 9/13 A kérdező kommentje:
A munkahelyen a nők akik mind kapcsolatban éltek, csipkeruhában jártak és kiöltözve miután kiderült hogy összejöttünk
2022. nov. 13. 13:10
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
Ezt csak te látod bele. Hidd el, mindneki leszrja, hogy kivel jöttél össze. Azért egy egész cégnyi csipkeruhába öltözött nőt ne fogj már erre. Igen kevés a pasid ehhez.
2022. nov. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!