Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csajok! Van itt olyan aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Van itt olyan aki harmadik egy kapcsolatban de imádja a pasit és szerelmes bele? Mit lehet tenni hogy az enyém legyen és ne menjen vissza mindig a nőjéhez???

Figyelt kérdés

2022. nov. 20. 13:07
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
60%

Én voltam így, semmit sem tudsz tenni ha a pasi nem szeret téged.

És az esetek többségében ez így van sajnos. Szerencsére nekem évek elteltével sikerült kiszeretnem belőle, ő azóta is "boldog" a feleségével és most bizonyára mással csalja őt.

2022. nov. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
60%

"a masikkal meg szexel. "


Az elsővel is valszeg.

2022. nov. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem nem érdemli meg a kérdező azt, amit itt kap a válaszolóktól.


Lehet, hogy buta, lehet, hogy a pasi megvezeti, de semmit nem tudtok a helyzetről és a 3 emberről.

És ha buta is: erről most jobb nektek, hogy lebutarib*ncozzátok?


Volt egy ilyen erősen alter pasi, aki azt mondta, hogy ne ítélj, hogy ne ítéltess.

2022. nov. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
0%
#33: Azt hallottad már, hogy "Akinek vaj van a fején, nem menjen a napra?"
2022. nov. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Hát..kb. semmit, de több lehetőség is van a végkimenetelre.

Vagy vársz és vársz és vársz. Lehet, hogy életed végéig és közben elszalasztasz egy csomó jobb lehetőséget. Vagy egyszer csak elhagyja érted (de hogy mikor, azt ki tudja). Vagy azt mondod: van egy éved, döntsd el, hogy én vagy ő. Ugyan ez is 50-50, de én akkor is ezt javaslom. Mentsd, ami még menthető a maradék önbecsülésedből.

De előtte a helyedben alaposan átgondolnám, hogy el tudnám-e vele képzelni a hétköznapokat is. És gondolj bele abba is, hogy ő vajon el tudná-e képzelni veled...(ez egyszerű: mennyire érzed azt rajta, hogy csak a szexre hajt? Szoktatok mást is csinálni a dugáson kívül? Számíthatsz rá, ha valami problémád van?)

2022. nov. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ilyen szituban, aztán engem választott. Azóta is együtt.
2022. nov. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
75%
#36: Ez a ritkább. A bölcs magyar ember az ilyen esetekre alkotta meg a "Vak tyúk is talál szemet" szólást. Az esetek sokaságában meg az van, hogy a megcsaló számtalan ok miatt egy másik kapcsolatba menekül a ránehezedő valóság elől. Mert abban a titkolt kapcsolatban kis időre kiléphet a nyomorából különösebb következmények nélkül.
2022. nov. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!