Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondjam a baratomnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a baratomnak?

Figyelt kérdés

Multkor elmentem buliba az egyik baratnommel,a baratomat is hivtam de o nem akart jonni ezert elmentunk mi lanyok kettesben..A baratnom elkezdett fiukkal tancolni en meg egyedul voltam es odajott hozzam egy fiu(bartnom egyik ismerose) hogy tancoljunk…Termeszetesen elmondtam neki hogy van baratom es ot nem zavarta, latta hogy egyedul vagyok es nem akarta hogy egyedul legyek….mikor meg akart csokolni elloktem magamtol,mondtam hogy ezt nem lehet…Megertette, kimentunk beszelgetni stb…Viszont kesobb megcsokolt mikor nem figyeltem….Teljesen veletlen volt csak egy szajrapuszi volt 2mpig sem tartott…Megccsaltam a baratom????Elmondjam neki???

Nem tudom hogy kockaztatni akarom e a kapcsolatom egy ilyen hulyeseg miatt,nem is tudom hogy hivjak a gyereket valoszinu tobbe nem is latom.Viszont felek hogy folyton egyfolytaba ez fog a fejembe jarni…

Kiderulni biztos nem fog mert a baratnom se tud rola es a baratom meg messze lakik tolem,senkit se ismer ahol en lakok…

Mondjam el neki?tudom hogy nem bocsatana meg…



#buli #Megcsaltam?
2022. dec. 24. 16:10
 1/10 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem mindani hogy szamomra ez semmit nem jelentett
2022. dec. 24. 16:11
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem te írtad ki? https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ke..


Egyébként én az ilyen helyzetben mindig az alapján döntök hogy ha a másik helyében lennék akkor akarnám-e tudni a dolgot. Amennyiben te a barátod helyében tudni szeretnél a dologról, akkor úgy lenne korrekt ha elmondanád neki, és hagynád hogy ő döntsön az igazságot ismerve.

2022. dec. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha megkönnyebbülést érzel hogy elmondanád neki akkor igen mond el neki. Szerintem megfogja érteni hisz igazából te nem akartad hogy megcsókoljon vagy stb.
2022. dec. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Mondd amugy nem megcsalas
2022. dec. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Én ezt nem értem, tegnap teljesen mást írtál, mint ma.


Ma történt a megcsalas akkor "akaratlanul" vagy mi?

Tegnap azt írtad, hogy élni akarsz, más fiúval csókolózni, ma meg ő csókolt meg téged, de te lefagytal pár másodpercre.

Mi van?

Másnapos vagy, hazugság a mai, vagy kitaltad mindkettőt?


Amúgy szerintem mondd el neki, elvégre más fiú tetszett meg, más fiúval csókolóztál (IGEN, RÉSZT VETTÉL BENNE) és szakíts, mert te élvezni akarod az életet még.

Ne hazudj se magadnak se neki, ez így fair, hadd legyen boldog mással.

Ha neked nem jó egy olyan fiú, aki kiszolgál, törődik veled, akkor az a te jogod, de ne akard megtartani, közben meg csalni amikor csak buliban kötsz ki! :)))

2022. dec. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
De azért kimentél vele beszélgetni. Minek mentél ki, hisz tudtad milyen céllal közeledik feléd. Vicc az egész, isten óvjon mindenkit az ilyen akaratgyenge nőktől.
2022. dec. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
2x voltam buliba amit eloszor irtam az a multkori amit ma az a tegnapi
2022. dec. 24. 20:36
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne haragudj meg, de nem a napok számítanak, vagy a mennyiség, hanem, hogy más fiú tetszett meg zavart, hogy a múltban nem kértek fel táncolni és hogy ott akarod hagyni a párod, semmi más.
2022. dec. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
Miért nem mondod neki hogy még nem buliztál eleget és szeretnél másokkal is kamatyolni
2022. dec. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%
Ezt nem kell elmondani mert nem megcsalás.
2022. dec. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!