Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Blokkolt az egyetlen feluleten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blokkolt az egyetlen feluleten ahol beszelni tudunk, mert kiderult hogy baratnoje van?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit egy éve ismertem meg cserediákprogramon. Akkor sokat buliztunk egyutt egy társaságunk volt, több is történt ,szóval minden. Az elején én elég elutasító voltam vele,nem mentünk ki randizni késöbb sem, csak a társasággal meg bulikban,nála együtt voltunk, a végére már elég mély érzelmek születtek, de addigra sajnos hazament és ezt az egészet sosem tudtunk megbeszélni. Egyszer visszajott latogatoba, akkor is beszeltunk, meg egyutt is voltunk, de nem beszeltunk meg semmit ujfent es nem csak miattam, o sem volt erre nyitott. Miután hazament fél éve ugyanugy követtük egymást, néha beszéltünk de nem sokat, lájkoltuk egymás posztjait. A mult héten elkezdtünk ujra beszélni mindenféléröl, többek között feljött hogy küldjek képet. Küldtem végül neki, s amikor mondtam hogy ö jön, letiltott.

Másnap este küldött egy kovetési kérést,majd ujra letiltott. Harmadik nap egy tök idegen lany kuldte ugyanezt majd enis kuldtem neki és reggelre letiltott. Ma pedig ö feloldotta a tiltast random,igy irtam neki,hogy mennyire rosszul esett hogy szó nélkül letiltott, illetve hogy gondolom a barátnöje küldött követési kérést majd letiltott.

Annyit irt vissza hogy ez nem az én hibám és hogy sajnállja hogy seggfej volt, és hogy elrontotta és bocsánat, majd ujra letiltott.

Szoval akkor mostmar semmi eselye hogy ujra beszéljünk?

Távol lakunk egymástól és ez volt az egyetlen platform. Nagyon rosszul esik az egész és tudom hogy tovább kell lépni, de nem hiszem el hogy ennyire nem érdekli mi van velem, és hogy ez igy neki oké. Hogyan tudnék ebböl kicsit kilábalni?:(



2022. dec. 26. 03:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért kell neked ez a pasi, most őszintén???

Miért ne érdemelnél meg egy normálisat?

Nem tudod elhinni, hogy ennyire nem érdekli? Hát, pedig sajnos de. Ennyire nem érdekli.

Kezdj el ismerkedni másokkal és ha kérelmet küldene megint, utasítsd el.

Továbblépni akkor tudsz, ha ténylegesen másra fókuszálsz és nem rá.

2022. dec. 26. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Te jó ég kérdező!!! Miért hagyod, hogy egy férfi így bánjon veled?! Hol van az önbecsülésed? Egy egy bolhás dög, semmi más! Ezek szerint van nő, akivel ezt meg lehet tenni….:(

Nem tudom, hogy mi a konkrét kérdésed. Igen blokkolt, mert nem tart semmire. Én közölném, hogy egy nagy nulla, semmit nem jelent nekem, majd örökre (!) letiltanám, és soha nem engedném vissza. Az életed drága, az időd véges, hogy ekkora p.csfejekre áldozd!

2022. dec. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés?

Hímrbi a pasi.

2022. dec. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igazából szerintem nekem ez azért nehéz mert én voltam az elején aki “nem hagyta” hogy alakuljonak a dolgok,mondjuk ha akkor másképp csinálom most is lehet másképp lenne. Azert en sem voltam semmi mikor mondta h mielott hazamegy menjek ki a repterre es nem mentem,mert azelotti este meg o nem akart velem lenni mert “pakolnia kell” . Szerintem amugy mindketten hibáztunk,meg bénák voltunk, meg megtanultam stb. Számomra csak az nem világos hogy ha valakit kedveltél (még ha csak régebben is) hogy tudsz vele ilyet tenni egy szó nélkül, magyarázat nélkül. Mert oké tiltson de nem tudom miért nehéz ezt összefoglalni par mondatban hogy a masik megertse es o is konnyebben megtudjon nyugodni az egesz miatt. Engem zavarna hogy tudom hogy azert a tiltott fél felén is egy ember ül és azért valahogy ö is érzi magát. Én eddigi életem során, sosem szartam le egy embert ilyen fokon, de komolyan. Ez ami zavar a legjobban amugy. A kérdésem az csak arra vonatkozott hogy hogy lehet ezt elfelejteni és valahogy elérni azt hogy ez mar ne erdekeljen. Tudom hogy ido meg minden, csak azert kicsit tartok tole hogy hogy fog ez menni, mert az elmult fel evben sem volt sok interakció és még mindig itt tartok :(

Szoval csak túl akarnék lenni ezen valahogy, az önbecsülésemmel amugy nem tudom mi van lehet nem elég nagy, csak próbálom megérteni a másikat miért tesz ilyet, mindenki okkal teszi amit tesz(szerintem)

2022. dec. 26. 13:29
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Megkapott, medgott, es dobott. Felejtsd el.
2022. dec. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

Ne mentegesd! Egy konfliktuskerülő gyenge kis p.cs!

Hogy lehet túllenni rajta? Úgy, hogy magadba fektetsz kívül belül. Új hobbi, külső megújulás, önismeret.

2022. dec. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én kissé máshogy látom a dolgot mint itt előttem a feldühödött férfigyűlőlő kommentelők.


Az egész annyiról szól, hogy tetszettél neki, de túltette magát a dolgon amikor hazaköltözött. Nyilván látta, hogy ennek így nincs jövője. Azóta lett barátnője. Persze visszagondolt a régi emlékekre stb. meg hát nem volt veled rosszban, miért ne írhatott volna?


Csakhogy nyilván lebukott a csaja előtt. Az kiverte a hisztit és nyilván őt fogja választani nem pedig téged. Nem akart hisztit otthon így a "kisebbik rossz" alternatívát választotta. Vagyis a "szép emlékek" helyett a "valós mostani barátnőjét".


Lehet ezért utálni stb. de nem játszadozott veled, csak azóta lett csaja és nyilván azt választotta.

2022. dec. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!