Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 50 éves vagyok.25 év jónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50 éves vagyok.25 év jónak gondolt házasság után tudtam meg,hogy a férjemnek szeretője van.Ti lenyelnétek ezt vagy válnátok?

Figyelt kérdés

Egy kedves ismerősöm felnyitotta a szemem,hogy a párom félrelép..már 1 éve.Fotókat is készített róluk,félreérthetetlenek a képek.Még nem mondtam el neki,mert sokkban vagyok és meghallgatnák pár véleményt.A gyerekek felnőttek,de itt a közös hatalmas ház és hitel..gyönyörű kert,amit a férjem rendez.Meg kb minden mást..dolgozok persze,de nem tudom mi a számla befizetés,mestert hívni,tüzelés stb mert ő mindent elintéz.Igaz 3 éve nem volt köztünk szex,igen..igy van..semennyi.

Valahogy olyanok lettünk egymásnak min 2 testvér vagy barát.

Ez az én hibám is..42 évesen klimax,azóta aszexuálus vagyok.Azt hittem neki sem hiányzik már(53 éves)

Fogadjam el,hogy igy eljek tovább a kényelmes hazugságban ahol egy házi cseléd vagyok,de a szerelmet,szexet,kirándulásokat,ajándékokat a másik nő? Ti mit tennétek?



2022. dec. 27. 12:40
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
80%
Elvalnek.
2022. dec. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
74%
Azt hinni hogy egy 42 éves pasinak nem kell a szex, finoman szólva igen nagy naivitás.
2022. dec. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 A kérdező kommentje:
2-es! Irtam ,hogy 53! Igaz 3 éve semmu szex,de ő sem forszirozta.Előtte még volt havi 1x ,2x de az is már csak kinlódás volt.
2022. dec. 27. 12:51
 4/61 anonim ***** válasza:
100%
2-es, a férfi 53 éves, 42 évesen kezdődött a klimax a hölgynél.
2022. dec. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
80%
Amikor aszexuálissá váltál, azonnal beszélni kellett volna a férjeddel, kérdező. Bármennyire is nehéz és kellemetlen, de azért szerintem így lett volna tisztességes. Nem mintha TARTOZNÁL vagy tartoztál volna neki bármivel, de azért ez egy őt érintő téma, és ha szeretted, amikor hozzámentél, én úgy érezném, ez lenne a minimum.
2022. dec. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
91%
Csak nem kenyelmes ha hazi cseled vagy. De bizonyos tekintetben onallotlan. Eloszor is kezd el ugy elni mintha szingli lennel. Kezd el megtanulni hogy egyedul rendezed a penz es mas ugyeket. Tegyel felre penzt stb. Sajnos nem biztos hogy te fogsz lepni. Barmikor mondhatja hogy figyelj, beleszerettem a masik nobe, elvalok, elkoltozok, felezzunk. Jobb ha ez nem er felkeszuletlenul. Ne mondj neki semmit, de magadban engedd el es kezd el koncentralni az uj eletedre.
2022. dec. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
71%

Hát, ha neked így megfelel, akkor maradjon minden.

Tényleg naivság azt gondolni, hogy egy 50-es pasinak nem kell szex.

Attól, hogy neked nincs igényed rá, más 50-es nőknek bőven van rá.

Önzőség elvárni a másiktól, hogy ne szexeljen, mert neked nincs igènyed ennyi idősen.

Ahhoz képest nincs rossz dolgod.

Nőként mondom, ilyen paraméterekkel jobban teszed, ha hallgatsz. Nyilvàn nem tehetsz a klimaxról, de úgy látszik, javítani se próbáltál semmit.

Viszonylag fiatal vagy, nem tudom, hogy szeretnél-e még párkapcsolatot, de nincsenek túl pozitív kilátások így rá.

2022. dec. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 A kérdező kommentje:
Szeretem ,de ennyi év után már nem kívánom,mint férfit..igaz mást se..De annyi közös emlék köt hozzá. A fél életem vele éltem le,de most rohadtul fáj! Az anyagi rész nem gond,enyém a szüleim háza,jó munkám van,gyerekek dolgoznak.De most maradjak egyedül mikor végre azt hittem mindenünk megvan?
2022. dec. 27. 13:02
 9/61 anonim ***** válasza:
91%
Igaza van a 12_56-nak! Na, igen, ha már egy éve tart, lehet, Te jönnél ki belőle rosszul, mert ha számonkéred, a férjed megkönnyebbülne és örömmel válna, te meg pisloghatsz, mint hal a szatyorban! Az jó öltet, hogy ne szólj, hanem kezd élni, adni magadra, és nézz utána annak is, hogy miként lehet kezelni az aszexualitásodat. Lehet, ha azt hiszi, attól virultál ki, hogy valaki szemet vetett rád, akkor feléled benne a birtoklási vágy, vagy csak az irigység és a féltékenység, és akár rendbe is tudjátok hozni. Azért az nagyon durva, hogy nem egymással kommunikáltátok le a változókort, megoldást keresve, hanem ő simán máshoz ment, Te meg ezek szerint homokba dugtad a fejedet, és most is előbb sajnálod a szép kertet, meg az anyagi javakat, mint azt, hogy életed párja szíve lehet, másé már...Hajrá!
2022. dec. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
64%

A másik, hogyha ő keresi kettőtök közül a valódi pénzt, akkor hiába lenne tiéd a fél ház ára a válás után és abból lehet talán tudnál venni egy kislakást, erősen csökkenne az életszínvonalad. Pl. ha te keresel 200 ezret, ő 500 ezret és most azt megosztjátok, utána 200-ból élni annak te sem örülnél és éreznéd a különbséget. A gyerekek is felnőttek már, szóval gyerektartást sem kapnál.


Amúgy a most 80 feletti nagypapám azt mondta ő pl. kb. 65 éves koráig szexelt, igaz 60 felett már viagrával, de tényleg nem értem miért gondolja valaki, hogy egy 53 évesnek nem kell már a szex.

2022. dec. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!