Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek? A barátnőm csalja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A barátnőm csalja a vőlegényét!

Figyelt kérdés

Megtudtam, hogy a barátnőm csalja a külföldön élő, lassan ideköltöző vőlegényét, akivel hamarosan lenne az esküvőjük. Nagyon gondolkodnak mindketten a szakításon, de nem merik meglépni, mert régóta együtt vannak és már sok mindent kifizettek az esküvőre, de nem jó a kapcsolat már a nagy táv miatt. A srác nem tud a megcsalásról, a harmadik fél tudja, hogy el van a lány jegyezve.

Próbáltam már vele beszélni, hogy inkább szakítson, mert ez senkinek sem jó. Illetve még korábban megkért a tanújának, de ha mégis együtt maradnak, nem szívesen lennék már tanú a helyzet miatt. Amikor múltkor telefonon üdvözölt a srác, akkor se néztem szívesen a szemébe. Ti mit tennétek a helyemben?



2023. jan. 2. 14:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Elég hülyeség ezért megházasodni. Szerintem beszélj a barátnőddel, hogy ennek úgyis válás lesz a vége, ha már most ott tart a dolog, hogy megcsalja és csak ilyen miatt vannak együtt, hogy sok mindent kifizettek. Lényegébe csinálnak egy esküvőt, hogy kb 1 év múlva elváljanak..
2023. jan. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem az jó, ha visszautasítod a tanú szerepet, mást nem tudsz…az ő dolguk, hogy összeházasodnak e vagy sem, független attól mennyire nem jó ötlet.
2023. jan. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

Feltenném a klasszikus kérdést:

Te mondod el neki vagy mondjam én?

2023. jan. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
Akkor ebben az esetben ne legyél tanú, hiszen akkor ezzel te ugyanúgy pártolod ezt.
2023. jan. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
47%
Én az egészben csak azt nem értem, hogy miért akarsz beleszólni a barátnőd életébe? Szerintem az ilyen megcsalós dolgokból jobb kimaradni, mert könnyen lehet, hogy előbb utóbb te iszod meg ennek a levét. A személyes tapasztalatom az ilyen esetekben az, hogy hallgatni sem jó, de lényegesen bölcsebb megoldás! Úgy is fogalmazhatnék, hogy ez nem a te dolgod, nem te éled a barátnőd életét. Tehát "engedd el". Ha semmiképpen nem szeretnél tanú lenni, elmondhatod a barátnődnek, aki ezért vagy neheztelni fog rád, vagy nem. De semmi esetre sem a te dolgod eldönteni, hogy ő milyen értékrend szerint élje le az életét. Az pedig simán előfordulhat, hogy ha a völegény hazaköltözik, végetér a megcsalás, vagy kiderül mégsem illenek össze, stb., bármi megtörténhet, de nem a te dolgod koordinálni mások életét és kapcsolatát, nem a te dolgod eldönteni helyes-e amit csinál. Az gondolom mindenki számára egyértelmű, hogy nem szólhatsz minden megcsaló félnek, hogy oooh, ez nem tisztességes, ne csináld. :)
2023. jan. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%

Én elmondanám!

Mindig arra gondolok hogy ha én lennék a megcsalt fél, akkor szeretném hogy szóljon aki tud róla, mivel akkor levehetném a bohóc jelmezt!

2023. jan. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Szólj a srácnak!
2023. jan. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%
Azert kell beleszolni, mert vannak erkolcsok egy tarsadalomban, amit nem kene lezulleszteni a beka segge ala. En nem csak a tanu szerepet gondolnam ujra, hanem azt is, hogy van-e szuksegem olyan ember baratsagara, akinek a huseg, meg az adott szo, az semmit sem er.
2023. jan. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%

#5

Erkölcsi értékrend neked mond valamit? Tudod mit jelent ez a szókapcsolat?


Biztos nem lennék tanú! Nem asszisztálnék ehhez.

2023. jan. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
42%
8as Vannak erkölcsök. De szerintem egy barátnői státusz nem jogosít fel arra, hogy belepofázzon abba, amihez semmi köze. Ha a csajnak így jó, akkor lehet választani, akar barátnő maradni, vagy sem. Aki pedig azt írta, hogy szóljon a srácnak, az kb 15-20 éves féltékenykedő csitri. :D Mert mi történik abban az esetben, ha szól a srácnak? 1.megkérdezi honnan tudja, bizonyítéka van rá? 2. el sem hiszi 3. a lány mézesmázosan letagad mindent, hivatkozva arra, hogy pl féltékeny a barátnő az ő boldogságukra. Ennek a következménye pedig közös utálat a beleszoló barátnőnek és barátnőség vége. Másrészről pedig, ha ugyanez a helyzet fordítva történik, a fiú csalja a menyasszonyát, a fiú barátjának eszébe sem jutna ilyen kérdést feltenni, nem azért mert falazna a barátjának, hanem mert nem szeretne beleszólni. Harmadrészt pedig az nem barátnő, aki nem a barátnő oldalát képviseli, véleményt mondani lehet, kiakadni lehet, de belepofázni nem. Egy barátnő nem attól barátnő, hogy észt oszt, hanem attól, hogy megért és elfogad. Tehát a kérdező "őszinte" hozzáállását eleve megkérdőjelezem, simán benne van, hogy szimplán csak írigy amiért másnak megcsalások közepette is megkérték a kezét, neki meg pl. sehogy sem. :D
2023. jan. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!