Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A ferjemet ( 46) titokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjemet ( 46) titokban rajta kaptam a titkarnojevel ( 25) a munkahelye elott az autonkban. Nem tudom hogyan leplezzem le egyszer kopogtassak be az ablakon vagy kerdezzem ki es aztan szembesitsem ? Hogyan csinalnatok?

Figyelt kérdés
2023. jan. 16. 19:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Vedd fel videóra és zsarold meg! 😈
2023. jan. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Én bekopognék az ablakon, mert az egyértelmü, még letagadni se tudja. Aztán hazamennék összepakolnám a cuccát (vagy az enyémet, attól függ kié a lakás) aztán kidobnám/lelépnék. Ha erre nincs módom, akkor is másnap beadnám a válási papírokat.


Nem szórakoznék ilyen leleplezös-kikérdezös dolgokkal, az senkinek se jó. Minek ebben mélyen vájkálni, csak magamnak okoznék még nagyobb fájdalmat. Jobb az ilyet gyorsan lezárni.

2023. jan. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Pontosan min kaptad rajta, a kocsiban ültek, vagy mást is láttál?
2023. jan. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Miert majd terden fogva fog csuszni utanad? Nem vagy mar neki olyan fontos... Ha titkarnoje van es fiatal picsak buknak ra, akkor vezeto beosztasu es penzes. Minden ferfi visszael ezzel tetszik vagy sem. Es ferfikent talal majd maganak toled fiatalabbat. Helyedben meghuznam magam, minimalis energiat fektetnek a ferjembe, kozben epitenem magam mert mi van ha lelep. Akkor nem szamithatsz a nyugdijara. Hasznald ki jol a ferjed es mellette tarts fiatal, jokepu szeretot. Ez titkos bosszu egyetlen modja.
2023. jan. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
6%

Hagy keressem meg őt... és fogjak vele kezet.


2. Szerinted kié a lakás? Vagy legalábbis ki kereste rá a több pénzt...


A 4-es is látja az összefüggéseket, hogy mi a szitu. Ahhoz a top felső néhány százalékban kell lenni valami miatt (pénz, jóképűség, hírnév, stb), hogy 46 évesen elmenjen veled egy 25 éves nő.

2023. jan. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én elvalnek amint lehet.
2023. jan. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk én feltéptem volna a kocsiajtót konkrétan... 😅
2023. jan. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
23%
Valszeg ebben a kapcsolatban nem a feleség keres többet, úgyhogy sok választása nem lesz :D
2023. jan. 17. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

A haz az hitelmentes es az en nevemen van mert elhunyt szuleimtol orokoltem.

Munkam is van nem rossz keresettel


Itt inkabb a 14 ev hazassag ami bant

2023. jan. 17. 09:07
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Itt inkabb a 14 ev hazassag ami bant"

14 évig boldogok voltatok együtt. Ennek örülj. Aztán lépj tovább.

2023. jan. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!