Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire diszkrétek a prosti?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire diszkrétek a prosti?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Férjem telefonjába találtam egy telefonszámot, ami egy prostihoz tartozik, ezután láttam azt is hogy a viberén le van tiltva a csaj, mintha nem akarná, hogy ráírjon akkor amikor talán otthon van. Nem tudom, hogy megy ez a szakma, de most minden jelet figyelek, de már szeretnék megbizonyosodni arról hogy mi az igazság. Szerintetek ha írok a csajnak, hogy volt e nála akkor fog válaszolni? (Akár pénzt is hajlandó vagyok fizetni az infoért) Vagy ezeket a dolgokat nagyon bizalmasan kezelik?



2023. jan. 26. 13:49
1 2 3 4
 1/31 nemaRendőrség ***** válasza:
97%
Írj neki hogy mikor tudsz menni megint, /férjed neve/ vagy
2023. jan. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
36%
Jók!
2023. jan. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
94%

Én voltam ilyen fizetős. Őszintén nem tudom, mit tennék. Ha a feleség lennék, hálás lennék, ha lebuknak a férjem, de én félnék, hogy valahogy majd megbosszulja rajtam a pasi…mert nyilván nekem is fontos, hogy ne tudódjon ez ki rólam. Szóval ha diszkréciót várok el, akkor úgy korrekt, ha én is diszkrét vagyok.


De ez csak az én véleményem, nem tudhatjuk, hogy az a csajszi hogy vélekedik erről.

2023. jan. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
92%
Diszkrétek. És nem fogsz tudni annyi pénzt fizetni, amiért megkockáztatná, hogy elterjedjen róla, hogy kiadja a vendégeizt.
2023. jan. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
75%
Mar onmagaban a telefonban levo telefonszam is valook. A "bizonyitek" onmagaban semmin nem valtoztat, csak a sajat lelkiismereted nyugtatod vele, hogy helyesen dontottel, amikor kirakod. Engedd el az egod simogatasat es bizz onmagadban, hogy kepes vagy jo dontest hozni "bizonyitek" nelkul is. Egyebkent mar a telefonszam is onmagaban bizonyitek, ha volt aktus, ha nem koztuk.
2023. jan. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
67%

5

Egyetértek az 5osel!

Itt mi nem egyertelmu???? Felrebaszik. Egyébkent, nincs letiltva szerintem, csak el van rejtve a beszelgetes! Privatban szivesen megirom, hogy hogyan kell megmézni. Anno en is lebuktattam igy az exferjemet! Jól ki is forgattam mindenébol, es ugy játszottam a lapokkal a birosagon, hogy a gyerekeket teljesen eltiltsam tőle. Mocsadék féreg

2023. jan. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
85%
Elég az, hogy benne van a szám a telefonban. Ha attól félsz, hogy téged hoz ki hibásnak, hogy belenéztél a telefonjába, hidd el, nem szokták. Ha találtál valamit, akkor már rég nincs olyan, hogy te szemét nem bízol bennem, hiszen jogosan nem bízol benne. Szerintem simán mondd meg neki, hogy mit találtál és váljatok el. Prosti b+... Még ha egy random kolléganőt, vagy egy buliban megismert csajt kefél, de hogy még fizet is azért, hogy megcsaljon...
2023. jan. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
27%
Én a csak helyében előre kérném a sok pénzt az infoért aztán azt mondanám hogy nem
2023. jan. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
92%

Maximálisan diszkrétek! Ez is a munkájukhoz tartozik. Semmilyen információt nem adnak ki idegennek. Még úgy sem ha kamuzol valamit neki pl férjed ott hagyta a kabátját, megnéznéd hogy nálad van e?

Szóval ismerik az összes átlátszó trükköt.

Semmit nem fogsz tudni kiszedni belöle.

2023. jan. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem alapveto,h a prosti semmit nem beszel ki es mindent tagad.


Szerkntem nem megcsalas.

2023. jan. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!