Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltak, ez az első alkalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltak, ez az első alkalom, mindenkinek ennyire fájt, vagy csak én vagyok/lettem gyenge?

Figyelt kérdés

Elvesztettem minden irányítóképességem, vezérből alárendelt lettem...megsebeztek, sérültem, azt hittem, hogy a markomban van, de én voltam az ő markában. Most zavaromban azt se tudom, hogy mi merre hány méter. Ezt, hogy?

Hogy történhetett ez?


2023. jan. 30. 19:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%

Én nem ezt éreztem.

Hanem azt hittem addig a pontig hogy szerelmi kapcsolatban vagyunk. 4 év volt eljegyzés is.

Erre látták egy másikkal csokolozni.

Bennem az a döbbenet volt hogy akkor nem is szeret, hazugságban éltem.

Az egész egy nagy kam volt.

Az évek, a romantika, az eljegyzés, az élet együtt.

Vilagösszeomlásom volt kb.

Aztán kerestem mást mellette. Aztán dobtam. Aztán ő sírt!

Aztán ez nekem jólesett.

2023. jan. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
*beszélgettem amugy azzal a másikkal. Hülyítette fűzte letagadta hogy van párja. A csaj kiszállt. Én maradtam. És a bosszu.
2023. jan. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
37%
Ez ijen sajnos nem tuc micsinálni azthiszem ez mindenkinek az életé ben egy ojan dolog mint a szüzesêg elvesztése egyszer átkellrajta esni mert ha nincs fájdalom úgy nincs szerelem sajnos ezek néha csomagba járnak de neadfel semmikép nehagyd ennek befojásolni az életed hátralévő részét
2023. jan. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Miert kell ezen mindenkinek átesni?
2023. jan. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Nem tudom, ez egy tré, egy katasztrófa, egy katyvasz, fent, most lent, tudhattam volna, gondolhattam volna, mindig van jobb, szebb, itt is mindig hangoztattam mindenkinek ezt, de miközben én a választ írtam, már a baj itt volt, csak épp a hátam mögött.

Nem értem...soha nem ért még iyen, ez egészen új, a fájdalom egy más formája, sokszor fájt már szakítás, de mindig a részem másik részén csattant az ostor, most pedig a szívemen a lelkemen, a centrumban fejti ki ezt a hányingert keltő, szédült, zavart fájdalmat ez a dolog ami ért.

2023. jan. 30. 20:28
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Együttérzek veled. Én pont ezt élem át. Hetek óta tart az érzés. Azt hittem erős vagyok és jobb lesz a napokkal. Ma mélypont. És pont ezeket a kérdéseket ismételgetem.
2023. jan. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
66%

Alfa?

Nem te szövegeltél ott hogy mennyire popec vagy a csajoknál?

2023. jan. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
De igen. De látod, mindig van jobb, és bizony egy alfa is megszívja, sőt, mivel ultramagas lovon ültem, ultramagasrol zuhantam a mélybe, el sem hinném, ha nem velem történne.
2023. jan. 30. 21:39
 9/21 anonim ***** válasza:
Szarul csinaltad!
2023. jan. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Erre magam is rájöttem
2023. jan. 30. 21:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!