Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Házas nők akik szeretők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas nők akik szeretők vagytok, hogyan elitek meg a viszonyt?

Figyelt kérdés
Külön tudjátok választani a két életet ? Hogyan kezelitek a helyzetet?
2023. márc. 13. 09:08
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
44%
Jól, ez éltet, az élet apró örömei.
2023. márc. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
27%
Nagyon jól
2023. márc. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
63%
És hogyan tudtok folyamatosan hazudni, és reggelente a tükörbe nézni?
2023. márc. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
68%
Kedves utolsó!Ne itélj meg senkit amig nem hordod a cipőjét..
2023. márc. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
28%

#4

Pontosan az ilyen undorító csalfa libákat kell elítélni, nem pedig a hűséges nőket. Csak sajnos a magatok fajták miatt nézik le a többi nőt is.

Mert milyen cipőben jársz te? A férjed 12 órában dolgozott nőnapkor (azért, hogy a megélhetéseteket biztosítsa)és nem veled töltötte? Te meg egyből máshoz rohantál mert “nem becsül meg mert nem velem volt aznap”

Remélem olyan betegséget összeszedsz/szedtek, hogy a legkisebb dolog is fájni fog odalenn. :)

2023. márc. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
29%
Többdiplomás nő vagyok,a pasimnak dolgoznia sem kellett...
2023. márc. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Nem értem olyanok miért írnak akik nem érintettek és főleg miért ítélkeznek. Sosem fogják megerteni. Én pl. megertem a fordított esetet is, azt aki nem kerül ilyen helyzetbe. Azt valószínűleg nagyon jól választott és szerencséje is volt.
2023. márc. 13. 19:54
 8/40 anonim ***** válasza:
62%

A viszony nem a férjem miatt nehéz. Azt a részét én tudom menedzselni szépen. Úgy, hogy abból semmit ne vegyen észre, ne okozzak fájdalmat.

A viszony a szeretőm ambvivalenciaja miatt nehéz. Egyszer közel van, egyszer távol. Nehéz találni olyan szeretőt, aki tudja mit akar és nem csak akkor érhető el, amikor neki kényelmes.

2023. márc. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
66%

Kollégák vagyunk néhány éve, de mivel nem egy osztályon, egy ideig szinte csak online dolgoztunk együtt. A kölcsönös szimpátia már akkor is megvolt, beszélgettünk többek között a magánéletünkről is általánosságban, de csak tavaly kerültünk közelebb egymáshoz egy projekt kapcsán. Pár hónapja alakulgat konkrétabb, de mivel mindketten házasok vagyunk, nehéz összehozni az alkalmakat.

Azt tudom, hogy az én kapcsolatom nem áll a legstabilabb lábakon, sajnos az utóbbi években hiányzik a testiség a férjem eü problémái miatt, aminek megoldásába nem fektet(ett) szinte semmi energiát. Kértem, veszekedtem, orvosokat kerestem neki, konzultációkat egyeztettem, de már meguntam az egyoldalú igyekezetet. Pár éve egyszer már elköltöztem a gyermekünkkel együtt, aztán a sok ígéret közepette bizalmat szavaztam neki és megpróbáltuk újra, de ez a része nem változott.

Őszintén? Anyagilag megtehetném, de nincs most kedvem egy újabb költözéshez és nem is új férjet keresek magamnak, csak a testi örömökre vágyom, az izgalomra és hogy valakin azt érezzem mennyire kíván.

2023. márc. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
36%

9-es vagyok

Annyival kiegészíteném, hogy próbálom minél érzelemmentesebben kezelni a viszonyt, ami persze nehéz, hiszen egy jófej, jó humorú, megbízható kollégáról van szó és továbbra is rengeteg dolgot megosztunk egymással, de tudom hol a helyem, nem látok bele többet, mint ami.

2023. márc. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!