Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerelem vagy Szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem vagy Szexuális vonzalom ?

Figyelt kérdés
Van egy férfi 1,5 éve nagyon erős a szexuális vonzalom mind kettőnk részéről. Szex négyszer volt. Én egyáltalán nem szeretnék többet bele látni mint simán csak szex. Ezt megbeszéltük az elején hogy ebből más nem is lesz soha. De olyan hétköznapi dolgokat mond el mostanság ami nem rám tartozik. És úgy igazából az nem is érdekel. Én csak nagyon ritkán mondom neki hogy , kivel , hol , mit csináltam éppen csak akkor ha kérdezi. Kialakulhattak az érzelmei felém ? Többet érezhet sima szexuális vágynál ? Szeretői viszony mind kettő részről.

2023. márc. 29. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem igen.

Kezd belédszeretni vagy már belédszeretett.

2023. márc. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Lehet, hogy csak barátság extrák fejlődik nála.
2023. márc. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván kialakul egyfajta érzelmi kötődés, de a szerelemtől még messze van.

Inkább emberként kezel, megoszt veled dolgokat a szexelés mellett.

Jobb, mint kínos csendben várni a következő menetre.

2023. márc. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
Ha szerető akkor már foglalt valamelyikotok vagy mindkettotok .. szamomra nincs oszinte kapcsolat ott ahol valaki vagy mind2 kapcsolatban van..
2023. márc. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Mivel dopamin forrás vagy számára, ezért kialakul a függőség. Ha más honnan nem tudja beszerezni, akkor elkezd kötődni hozzád, nem ártana egy kis szünet. Rakd elvonóra, később rosszabb lesz.
2023. márc. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Baratsag extrakkal
2023. márc. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!