Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha gyanítod, hogy megcsal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha gyanítod, hogy megcsal a párod, hogy kommunikálod felé?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 16. 13:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
51%
Hát felém sehogy se jelzi.
2023. ápr. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdeztem, hogy van valakid?
2023. ápr. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
2-esnek És mit válaszolt?
2023. ápr. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
1 hónapja randizgatok a pasival, minden jól alakult, sok randi, programok, aztán jött a szokásos “ritkábban ír vissza”, mint a legelején, lemond együttalvást olyan indokkal, hogy inkább egyedül aludna, hogy jobban kipihenje magát…ez totál bullshit, ugye?
2023. ápr. 16. 13:51
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Rávágta, hogy igen. Már hetek óta kivetkőzött magából, úgy viselkedett, így értelmet is nyert az egész. Biztos meg is könnyebbült, hogy nem kell már titkolóznia.
2023. ápr. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, fogalmam sincs, mi 10+ év után ismertük már egymást ennyire, de 1 hónap, hát passz.
2023. ápr. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
37%
Kedves kérdező, 1 hónap semmi, az ismerkedés legeleje. Semmit nem kell elfogadnod, amit nem akarsz, ami nem tetszik. (Együttalvás? Szerintem túl korai volt.)
2023. ápr. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
#7 lehet. De ez nem válasz a kérdésemre😆Amúgy szerintem nem korai, sosem ezen múlik egy kapcsolat hossza vagy minősége (de első pár randin sosem szexelek).
2023. ápr. 16. 14:00
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

"lemond együttalvást olyan indokkal, hogy inkább egyedül aludna, hogy jobban kipihenje magát…ez totál bullshit, ugye?"


Hu kérdező ez lehet bullshit meg 100% igaz dolog is. Ha kialvatlan, és melletted nem tud maximálisan jól aludni, pedig másnap teljesítenie kell, akkor ebben előbb-utóbb egészségileg és lelkileg is tönkremenne.


Nem tudhatod mi van de esélyes az is hogy tényleg pihenni akar.

Viszont ha pihenni akar és nem hagyod ki fog készülni és annyi a kapcsolatnak.

2023. ápr. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
#9 aha, csak egész héten egyedül aludt. Egyszer találkoztunk és a második lehetőségre mondott nemet. Szóval nekem bullshitnek tűnik.
2023. ápr. 16. 14:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!