Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hitték már tévesen rólad és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hitték már tévesen rólad és ellenkező nemű ismerősödről, hogy szeretők vagytok?

Figyelt kérdés

Mit tettél, amikor visszahallottad ezeket a pletykákat? Ugyanúgy viselkedtél ezzel a személlyel vagy inkább távolságtartóbb lettél? A másik fél hogyan reagált?

Főleg olyan történetek érdekelnek, ahol közeli barátságban voltatok a másikkal.



2023. ápr. 20. 18:32
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Némelyik válaszon olyan jót nevettem :D

Én először lefagytam amikor meghallottam magamról és az illetőről a hírt, de aztán mi is elröhögtük magunkat.

2023. ápr. 21. 13:10
 12/18 anonim ***** válasza:
91%
11 ki terjeszti rólad meg miket mondott?😀
2023. ápr. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Egy ismerősöm látott engem és az illetőt (aki munkatársam és 17 évvel idősebb nálam szóval többszörösen is tabu lenne már ha akarnánk egymástól bármit de semmi ilyenről nincs szó), mert szakadó esőben hazavitt kocsival. Nos ebből az lett, hogy a kocsiját a házam előtt látták késő estig (kb. pár másodpercig volt a ház előtt, ki sem szállt a kocsiból); látták, hogy a boltba is elvitt kocsival (sose volt ilyen); illetve különben is MINDENKI TUDJA, hogy a titkos szeretője vagyok! :D
2023. ápr. 21. 14:11
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Az az ismerősöd nagy utálhat téged 😆
2023. ápr. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
80%
Több kollegával is összeboronáltak. Megdönthetetlen az ilyen pletyka. Volt aki a férjemhez is utcán odament, hogy most tudja-e hol vagyok....mert épp xy dug. Szerencsére beton biztos alibim volt. Nem volt vicces.
2023. máj. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
#6.en szívesen mennék munka után is szerelni meg hát nem zavarna ha ezt gondolnák,plane6ha alapja is lenne:-) 40f
2023. máj. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem, de a szeretőmről már hitték azt, hogy a lányom.
2023. máj. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Akkor mit szóljon az az akkor 20 év körüli úriember, akinek a 60 éves anyukájára hitték azt, hogy a párja mikor beültek valahova enni? :D

Az anyukája 20-asnak nézett ki. Én is láttam képet róluk.

2023. máj. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!