Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért tart engem mint pótlék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tart engem mint pótlék ha barátnője van?

Figyelt kérdés

Röviden annyi, hogy régebben mikor még egyedülálló volt akkor találkoztunk párszor és kavartunk egymással. Aztán úgy hozta az élet, h beleszerettem azonban ő nem akart tőlem többet. Azóta barátnője lett akit fél év után újra velem kezdett csalni. Mi játszódhat ilyenkor le benne?


Tudom, hogy szemét alak vagyok amiért a barátnője háta mögött titkolózunk, de én nem tudtam azóta sem túllépni rajta..



2023. ápr. 23. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Két dolog miatt. 1. két punci izgibb, mint egy, 2. tudja, hogy te bármikor hagyni fogod, nem kell megerőltetnie magát. Sok boldogságot, kapcarongy.
2023. ápr. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Válasz a kérdésben: pótlék vagy. Plusz a pasi egy gerinctelen féreg, döntésképtelen, aki nem ismeri eléggé önmagát és a saját igényeit egy komoly kapcsolathoz.
2023. ápr. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Mert hagyod, mert tudja, hogy bármikor elővehet téged. De nem is fog veled párkapcsolatba kezdeni, vagy ha mégis nem fog belédszeretni, megfog téged is csalni ugyanúgy.

De mit is szeressen rajtad, hogyha nincs gerinced, önbecsülésed? Riherongy vagy és azért is viselkedik veled úgy ahogyan teszi.

2023. ápr. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Úgy írtam volna valami szépet :D de brutal ügyesek az első 3 hozzaszolok egybe az egészet olvasd újra és az az én válaszok is neked.

Kapcarongy k... a vagy akit ugyanúgy szarrá csalna 🤣

2023. ápr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%

Nem a kérdezőnek a hibája,hogy félrekúr a hapsi.

Ő egy szemét tróger,arról meg a kérdező sem tehet,hogy sajnos beleszeretett.

El kell engedni ezt az embert!

Az ilyen mindenkit megcsal,és ha megáll neki a nő,akkor ő nem fogja azt mondani bocs,barátnőm van.

Volt egy ilyen faszi,hiába volt barátnője,örökké irogatott nekem is..helyedbe elmondanám a lánynak,vele meg megszakítanám a kapcsolatot.

Hadd essen két szék közül a pad alá.

2023. ápr. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%

Nem teljesen az ő hibája, de nem erről szólt a kérdés.

Az a kérdés, hogy miért pótlék számára. Azért, mert hagyja, mert nincs önbecsülése, sem gerince. Egy lotyó.


Te foglalkoztál azzal a pasassal? Nem, nem engedted, hogy megfektessen, nem adtál teret annak, hogy belészeress. Egyébként meg a szerelmet nem lehet kifogásként kezelni, mert azon kívül létezik még emberi méltóság és más ember iránti tisztelet ugyebár!

2023. ápr. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén csak a címet olvastam el ha esetleg lentebb van leírva valami ami annulálja a válaszom akkor bocsi.


Azért mert hagyod neki.

2023. júl. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!