Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire elítélendő, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elítélendő, ha a férjnek fix párja van a beteg felesége mellett?

Figyelt kérdés

A férj a felesége gondnoka, 3 kicsi gyerekük van, a baratnőnek szintén vannak gyerekei. A feleséget a szülei ápolják, mert nem szerették volna otthonba adni. A válás anyagi okokból még nem lenne túl jó döntés.

Ilyen esetben az emberek mennyire vetik meg a férjet és a párját?

Nem a család reakciója a kérdéses, mert családon belül mindent megbeszéltek, az viszont problémás lehet, hogy a gyerekeket az iskolában, óvodában mennyire fogják csúfolni, megszólni emiatt.


2023. máj. 5. 09:53
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
98%

Mi történt a feleséggel?

A betegség előtt még jó viszonyban voltak?

Mikor jött képbe a harmadik fél?

2023. máj. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
97%
A feleség tud a barátnőről?
2023. máj. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
98%
Iskolában, oviban miért is kell tudniuk erről a gyerekeknek?
2023. máj. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
98%
A szerető viszi a gyerekeket iskolába, vagy mi a gond?
2023. máj. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

A feleségnek több agyvérzése volt rövid időn belül.

Nem tud a barátnőről, mert már saját magáról sem tud.

A betegség előtt jó volt házasságuk. Mind a feleség mind a férj jóban volt a mostani barátnővel.

A feleséggel történtek után a barátnő segített a gyerekek körül, ténylegesen egy párt csak kb fél éve alkotnak.

Ha összeköltöznek és felvállalják a kapcsolatukat, akkor az valószínűleg el fog jutni az ovis szülők, iskolatárs szülők fülébe is és gondolom valamilyen szinten a gyerekeikébe is. Eddig is a barátnő vitte-hozta őket a sajátjaival együtt.

2023. máj. 5. 10:15
 6/29 anonim ***** válasza:
94%
A feleség szülei tudnak a kapcsolatról?
2023. máj. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
62%

Hát én nem attól tartanék a leginkább hogy mit szólnak majd mások, inkább arra lennék kíváncsi hogy neked nincs ez miatt lelkiismeret furdalásod?

Mármint egy házasság jóban rosszban tart, és a te feleséged nem halt meg.

Nem érzed azt hogy neked is ki kellene venned a részed a gondozásából, és nem más puncik után szaladgálni?

Épp a napokban láttam egy férfit akinek a neje szülés közben került kritikus állapotba, a nő nem tud magáról, nyitva a szeme, de kb ennyi. A férfi bízik a csodában, keresi a megoldást. Támogatja a beteg feleségét.

Nem ez lenne a normális?

Nem megszólni akarlak ezzel, csak én képtelen lennék cserben hagyni a beteg páromat, főleg nem rövid időn belül.

Mert itt nem igen arról van szó, hogy a párod 10 éve ott fekszik egy helyben, mert akkor ez az iskolai kérdés már rég nem lenne aktuális ugye.

2023. máj. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
91%
Te amúgy nem veszél részt a feleség gondozásában? Tehát te egyszerűen továbbálltál és kerestél egy barátnőt? Nekem inkább ez gyomorforgató.
2023. máj. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem nem elitelendo.

Mit vartok a ferjtol? Adja fel az eletet egy zoldseg miatt? Tudom eros kifejezes egy emberi lenyre, de a kiirtak alapjan nem funkcionál a feleseg, tehat kb csak vegetal.

En biztos nem bánnám ha a parom mas mellett lenbe boldog ha en konaban lennek vagy 024es apolasra szorulnek.


Feltetelezem az apuka neveli a 3 kozos gyermeket. Mellette hogy kene apolni a feleseget 024ben.?

2023. máj. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Nem a férj vagyok.

4 éve történt az utolsó agyvérzés. A férj a munka mellett nem tudná még a feleségét is ápolni, így is 2 munkahelye van. Ilyen esetre az otthonban állapodtak meg, de a feleség szülei nem akarták, hogy oda kerüljön.

A gyerekek tudják, hogy él az anyukájuk, de a nagyszülők már nem szeretnék, ha ilyen állapotban látnák, ezért nem szokták látogatni. A férj és baratnő heti szinten járnak hozzájuk, ilyenkor ők vannak a feleséggel, a nagyszülők meg tudnak kicsit az unokákkal lenni.

Igen, a feleség szülei tudnak mindent és támogatóak. Ők a válásnak se lennének ellene, de azt nekik is be kellett látni, hogy anyagilag túl nagy bukás lenne, ami főleg őket terhelné.

2023. máj. 5. 11:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!