Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nagyobb a megcsalás esélye ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyobb a megcsalás esélye ha a férfit sok nő veszi körül?

Figyelt kérdés

Munkahelyen 29en dolgoznak, abbol 21 nő.

Illetve minden másnap jár konditerembe, egy elég forgalmasba, ahol nagyon sokan vannak, ugyebár eleg sok a nő ottis. Minden masodik péntek vagy szombat este a haveroké, italozgatás vagy buli a belvárosban.

Lakhely : egy társasház, 8 lakás van, nagyrészt egyetemista lányok laknak benne. Egy egyetem mellett van.

K

Facebook képeken 150-200 like 90%ban nőktől



2023. máj. 11. 12:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Ha hűtlen típus, akkor elég egy nő is. Ha hűséges típus, akkor meg akármennyi lehet körülötte.
2023. máj. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
40%
Te vagy féltékeny, és mindenhol már csak rémeket, nőket látsz. Ez a leírásodból egyértelmű. 30/F
2023. máj. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
98%

Azért maradjunk a realitás talaján, minél nagyobb az esély valamire, annál nagyobb az esély arra, hogy megtörténjen, egyszerűbb a munkahelyen, vagy edzőteremben csajozni úgy, hogy ott van előtted, mint neten irogatni először titokban, hogy a párom nehogy meglássa, hogy gyanúja adjon okot a dolog.

Tehát ha egy férfi kapcsolatban van, és olyan helyeken mozog ahol sok nő veszi körül, nagyobb az esélye, hogy úgy dönt, hogy valamelyikkel flörtölni fog, amiből kialakul a vágy stb.

De minden döntés kérdése, ha úgy dönt megteszi, akkor megteszi, ha úgy dönt, hogy nem, akkor nem fogja megtenni.

A lehetőség adott számára, a döntés az ő kezében van.

2023. máj. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
93%

Nem azon múlik, hogy hányan veszik körül, hanem hogy ő hogy áll hozzá. Nálam mondjuk kapcsolat szempontjából az lenne kizáró ok, hogy szinte minden hétvégén bulizgat, komoly kapcsolatra nem egy éretlen 20 éves (szintjén lévő) férfit választanék. Az ilyeneknél azért elég esélyes, hogy nem csak táncikálni járnak le a klubokba, azt borítékolhatod. Tudod hány foglalt pasi nyomult már rám ilyen helyeken?


Na meg attól is függ a dolog, hogy mennyire kapós. Nekem volt ilyen nagyon helyes, nagyon szociális pasim egy darabig, hát mint utólag kiderült, szinte az összes lány barátját végigkúrta xd Szóval csodát ne várj ilyen emberektől.

2023. máj. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
55%
Az utolsó tudja hogy müködnek a dolgok ha egy férfi nagyon kapós külsőre és jó dumás garantált hogy félre fog lépni. Egész egyszerűen túl nagy a kisértés és kötődni se tud úgy, könnyen jött könnyen ment mindig van lehetősége
2023. máj. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
96%
Ahogy írták, nem az a gond hány nő veszi körül.Az viszont gáz, hogy 2 hetente bulizgat, iszik.
2023. máj. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
86%
#5 így van. Az ilyen pasik vagy szinglik, vagy nyitott kapcsolatban vannak, esetleg szimplán félrekúrnak. Megállapodni sem szoktak 35-40 éves koruk előtt, akkor is inkább csak azért, mert már ideje lenne gyereket csinálni.
2023. máj. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
95%
Én csak azt nem szeretem, amikor valaki ezt hozza fel mentsegkent, hogy ő ugyan nem csinál semmit, de szinte mindig nőkbe botlik, na persze, ő nem csinál...
2023. máj. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
83%
Egyáltalán nem biztos. Illetve nem ettől függ.
2023. máj. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
85%
#8 ja igen, ezek a magyarázkodások. Nekem olyan volt, aki mondta, hogy kb. az összes kollégája férfi, nincs aggódnivalóm (nem mintha féltékenykedtem volna). Erre az egyik kolléganőjével elkezdett találkozgatni munka után…mondom milyen érdekes, hogy a 20 férfi kollégával nem barátkoztál így össze, de azzal az egy lánnyal igen? 😂Na én ott ki is dobtam. Szóval kérdező még csak az se kell, hogy sok nő vegye őket körül, kevéssel is meg tudnak csalni.
2023. máj. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!