Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyibe kerül kb. egy magánny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül kb. egy magánnyomozó manapság? Hűtlenségi ügy.

Figyelt kérdés

2023. máj. 15. 15:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%

Ha nő vagy és pasi után nyomozol, mutasd meg a fb-ját egy csinos ismerősödnek akit nem ismer és próbálja meg felszedni. Aki egyszer félremegy, az mással is benne lesz a játékban. Fordítva kicsit más a szitu, mert a nőknél erősebb az érzelmi faktor, szóval kevésbé lehet ilyen módon csőbe húzni egy nőt, de nem lehetetlen.

Én kipróbáltam ezt és működik.

2023. máj. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Én nagyon kevés pénzért megmondom, hogyha azt hiszed megcsal, akkor megcsal. Mit szeretnél még tudni?
2023. máj. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%

Magannyomozo?

Szerezz egy kocsit ami levan sotetitve, valakit aki vezet neked, tankolj tele es szepen beulsz melle elore es kovetitek..

2023. máj. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
Ingyen is segitek. Mik a jelek, tények, amik miatt gyanakodsz?
2023. máj. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
38%
Engem irritálna, ha az asszony zaklatna miközben a szeretőmmel vagyok.
2023. máj. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
#3 ne mellé üljön, hanem hátra. Magyarországon a törvények szerint az első üveg nem lehet sötétített (oldalsó elsők sem).
2023. máj. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
67%
Neked nem lehet sotetitett, de egyre tobb ilyen van
2023. máj. 16. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 deadghost válasza:
61%

Amennyiben a benzin ára érdekel, logikusan egy üzemanyagtöltő állomáson, vagy annak a weboldalán érdeklődöm, nem egy buszmegállóban összeverődött tömegtől. Abban az esetben, ha a magánnyomozásról van kérdésem, a kamara oldalán keresnék egy igazit, akinek van neve, telefonszáma, címe, weboldala és saját domain-címe és tőle érdeklődnék találgatás helyett.

Persze az is lehet, hogy nem az a valódi cél, hogy erre a kérdésre igazi válasz érkezzen… :-)

2023. máj. 16. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem véletlen szűntek meg a magánnyomozók. Régen a bizonyított hűtlenség azt jelentette, hogy aki hűtlenkedett nem kapott a közös vagyonból semmit, ennek bizonyítása emiatt sokaknak érdeke volt. Mostanában nincs különösebb jelentősége, mert az osztozkodás nem ezen múlik. Ahol felmerül a gyanú, ott valszeg nem kell bizonyíték, de sokan szeretnék pontosan tudni kivel kefél félre a partner, na erre jó lehet. De az nem bizonyíték, hogy láttam valakivel sétálgatni, in flagranti elkapni valakit szinte lehetetlen.
2023. máj. 16. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

A szitu a következő: Biztosan tudom, hogy megcsalt, mert bevallotta, hogy már egy éve csal (miután lebukott egy fotóval). Azt nem volt hajlandó elárulni, hogy kivel. Kirúgtam. Fényképem az van a szeretőről, de nem tudom a nevét és a címét. Ez kéne, mert fel akarom őt világositani, hogy még velem kapcsolatban volt az exem, mikor már vele kavart. Mert szerintem nem tudja, őt is becsapta.

A sötétitett kocsi nem opció, mivel nincs jogositványa és tömegközlekedéssel jár a szeretőhöz. Engem ugye megismerne, ha én követném. Ezért gondoltam magánnyomozóra.

2023. máj. 16. 11:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!