Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a menyasszonom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a menyasszonom ősszel lettünk volna 4 éve együtt már terveztük az esküvőt Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Annyi volt hogy 1 hónapja megismerkedett egy sráccal a munkahelyén, aztán a hátam mögött találkoztak 2x és csokolóztak...

Amikor a elvitte a cuccait meg beszélgettünk és azt mondta hogy szeret, állítólag azért csinálta mert nem érezte magát szépnek mellettem, és mert nem figyeltem oda rá. Én még azt érzem hogy szeretem és most nem tudom mi tevő legyek.



2023. máj. 21. 16:00
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
63%
Örülj neki hogy esküvő előtt derült ez ki baszod. Tiltás törlés. Na meg egyél sok sajtot mert az egészséges. 😑🤦
2023. máj. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem érezte magát szépnek melletted? Tetszik neked amúgy, vagy csak praktikus okokból voltál vele?
2023. máj. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Igen tetszik hogy jöttem volna össze vele ha nem tetszett volna?
2023. máj. 21. 19:27
 14/32 anonim ***** válasza:
37%

Hogy hogy miért? Elég sokan egyéb indokokat is figyelembe vesznek, lightosan tetszik nekik a nő, jó lesz pótanyunak, titkárnőnek, szakácsnak, takarítónak, szülőgépnek, biztos pontnak és annyi.

Nem rád mondom ezt de ezen nincs mit csodálkozni hogy valaki megkérdezi. Ha tudnád miket mesélnek férfiak a feleségükről a haverjaiknak pl.

2023. máj. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
46%

Megbocsátani, újrakezdeni könnyű, csak 1-2 szó, 1-2 hét, és kimondhatjátok újra, hogy együtt vagytok.

De az utána lévő bizalom helyreállítása, na az egy egészen más tészta, szakember nélkül elég kevés ember tudja helyén kezelni ezt. Főleg a férfiak kezelik nagyon rosszul, csak a nők tudják ezt lenyelni, mert több ezer éve az van beléjük nevelve, hogy "fogd be a pofád, a férfinak ez a dolga"...nos vannak nők akik lenyelik, vannak akik eltakarják azzal, hogy "oké csak egy sima szex volt, de érzelem nem" (olvastam itt olyan választ is, hogy "ha a pasim szerelmes lett volna abba a nőbe, akkor biztos, hogy nem bocsátok meg neki")...na mindegy, a lényeg, hogy a nők ezt eléggé jól tudják kezelni.

A férfiak viszont nagyon nem, csorbát szenvedett az egod, a férfiasságod, a bizalom elment a pcsába. Amint szexelni akarnál vele, egyből bevillan majd a kép, amit a képzeleted fest le, hogy milyen vadul csókolóztak, plusz az agyalás, hogy ha volt csók, akkor volt több is, a kételyek egészen addig fognak gyötörni míg ki nem készülsz.

Szerintem mindenkinek jár egy esély, mindkit megillett, de a fájdalom, a bánat és a sok probléma amit felhoz egy ilyen megcsalás....


Én azt tudom tanácsolni neked, hogy ha jó vagy a csajoknál, akkor keress egy másik lányt, ha nagyon szereted ezt a lányt adj neki egy újabb esélyt, de számolnod kell azzal, (ha értelmesebb srác vagy) akkor hihetetlen sok stresszt fogsz elszenvedni, a tipikus "nem ér annyit" dolog lesz, nem ér annyit már az a kapcsolat, hogy több hónapot ráforsíts hogy kicsináld magad....keress egy másik csajt, hidd el sokkal jobb lesz, mint hónapokat elpazarolni arra, hogy ezt megjavítsd..


Én sajnos belementem ebbe, megcsalt a barátnőm, egy pokol az életem, fszt....a pokol egy wellness hétvége ehhez képest, áhh....ne, haver ne menj bele, hagyd a fszba!

2023. máj. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
32%
Nalam is ezt csinalta a feleségem..Mar annak 17 eve..Azóta nála hűségesebb nincs..Van 3 gyerekünk.Én akkor lenyeltem a békát s nagyon jól jártam
2023. máj. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Csak hát tényleg a bizalom, anélkül nem működik egy kapcsolat sem... Lehet hogy a 16 nak szerencseje volt. Mert ezek után mi a garancia hogy nem lépne fére ha volna valami gond. Az a baj hogy túl sokat gondolkodom ilyeneken.
2023. máj. 22. 05:28
 18/32 anonim ***** válasza:
96%

Vagy csak ügyesebben csinálja a 16os felesége és nem derül ki. Végtére is van az asszonynak 3 gyereke, akit el kell tartani.


Kérdező! Ha most megcsalt, meg fog később is. Indokot mindig fog rá találni, ha megfeszülsz az igyekezetben, akkor is.

Örülj neki, hogy viszonylag hamar kiderült! Eszedbe ne jusson visszafogadni!

2023. máj. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
7%

A garancia ott van, hogy a megcsalás az egy válasz volt a barátnőd részéről arra, hogy a kapcsolatban valami probléma volt. Itt a válasszal volt a probléma, beszélnie kellett volna veled, nem pedig félremenni.

Az is érdekes tény, hogy a kapcsolatotok nem lesz olyan mint rég volt, vagy jobb, vagy rosszabb lesz. És figyelni is kell arra, hogy ne legyen olyan.

A kommunikáció fontos része egy kapcsolatnak, főleg az ŐSZINTE kommunikáció.

Valamiért a nőkben a hűtlenség genetikailag van programozva, főleg a mai világban, amikor két perc alatt találnak kétszáz pasit arra, hogy valaki felnyalja őket a plafonig, változott a felállás, új időszámítást írunk, a hűtlenség lett a 21 század hűsége, sajnos a közösségi média, a reklámok, mind-mind azt sugallják, hogy legyen jobb, szebb, nagyobb, tökéletesebb, a nők pedig mindig a tökéletest hajszolják, saját maguk sem értik saját magukat. Hiába vagy jófiú, hiába szereteted, tiszteled, becsülöd, egy idő után unalmas leszel nekik, mert kell egy kis rosszfiúság, egy kis alfa, egy kis irányítás, egy kis temperamentum, aztán dobják a normális pasit és fogadják az önző, narcisztikus vadállatot.

Szóval a nők eléggé értelmezhetetlenek.

És nagy a valószínűsége, hogy minden lánnyal így fogsz járni idővel, évek múlva.

Persze vannak normális nők/lányok is, akik előbb szakítanak veled, utána kefélnek, de ezek kihalófélben vannak már. A közeli és távoli ismerettségi körömből, csak nőkről tudom, hogy csalták, vagy csalják a párjukat.

A férfiak általában racionálisabbak, tudják, hogy felesleges kockáztatni azt, hogy megcsalja a nőt, mivel nagyon nagy lett a kereslet a nők iránt, sokkal nehezebb nőt találni, így tudatosan tudják, hogy felesleges felrebszni. Persze itt is vannak kivételek.


Nem tudom, hogy döntesz, de én annyit tudok elmondani erről, mármint a megbocsájtásról, hogy krva nehéz egy folyamat, a bizalom idővel visszaépül, viszont a tüske örökre ott marad sajnos, persze idővel az is elhalványul, ha jobban belemászol a témába, ahogy (sajnos) én is tettem, eléggé sok pszichológiai könyvet olvastam el a megcsalásról, a férfi és női kapcsolatokról, a hűségről....a lényeg, hogy a megcsalás az egy természetes emberi reakció valamire, tehát kb olyan mint a reflex, közelít feléd egy kamion 200-al, akarva akaratlanul is jön a ferflex, hogy magad elé teszed a kezed, ugyanígy működik a megcsalás is, persze 1-2 dolog még rátesz, pl a jellem, hogy a tisztelet mekkora részéről a te irányodban, és még jópár dolog.


Én most tartok ott, 4 hónap után, hogy tudom az okot, hogy miért csalt meg a barátnőm, tehát felfogtam, hogy azért tette, mert tőlem nem kapott meg valamit, plusz azért mert lelki terrorban tartottam, nem fogadtam el, aláztam, bántottam lelkileg, szavakkal stb.

Oké, megváltoztam, miután kiderült, hogy megcsalt, 180 fokban fordultam és azóta szavakkal a külsejére egy rossz szavam nincs, eljutottam oda, hogy elfogadtam őt, úgy ahogy van. Most jönne az, hogy a bizalom elkezdett valamennyire épülni a részemről, tehát már úgy ahogy bízom benne, de itt jön az agyalás, rengeteget agyalok azon, hogy mi van ha mégis megcsal még mindig.....aztán átfordul a gondolatom abba, hogy mégis mi a francot keresek mellette, mit akarok egy olyan lánytól aki megcsalt, aztán adom magam alá a lovat, hogy igen, lenne más lány, aki nem csal meg, de befigyel a szeretet, szerelem, mert szeretem és szerelmes is vagyok belé, de áhh.....nem folytatom, így is túlságosan hosszú lett a nyavajgásom....


Most nézd meg, megéri ez kérdező?

2023. máj. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
13%
19!A 18-as felesége vagyok,s elhiheted van olyan hogy valaki 1x megbotlik aztán felnő a feladathoz.Egyszer sem csaltam meg azóta a párom,csak tudod ehhez az kellett hogy egy igazi férfi legyen a párom aki ismeri a bizalom,és a megbocsátás szavakat.Szerintem is elhamarkodott döntést tett a srác,főleg ha csak csók volt..Nagyon gyerek még a komoly kapcsolathoz..Itr sok ember az első megbotlásnál kidobja a másikat,aztán csodálkozik miért vannak 2 éves kapcsolatai..Tudjátok ha egy mosógép tönkremegy nem ki kell dobni,hanem meg lehet szerelni..Mi is jártunk utána párterápia,s sokkal jobb a kapcsolatom a párommal mint nem egy ismerősőmnek..Ahol már 10 év után megy a beleunás meg mind a kettő titokba csalja a másikat..Akinek nem volt még 10+ kapcsolata annak fogalma sincs milyen egy igazi kapcsolat.Nekünk idén lesz a 18,s 17 éve nem is csókoloztam mással..
2023. máj. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!