Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyi ideig bírtad szeretőkén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig bírtad szeretőként, ugyanazzal a partnerrel? Miért lett vége? Hogyan szakítottál?

Figyelt kérdés

2023. máj. 27. 17:04
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
#8 teljesen egyetértek veled.
2023. máj. 29. 10:44
 12/17 anonim ***** válasza:
50%
11, igen. Két választ kaptál, ami a kérdésedre történt…. Van több is, akit érint, de a jelzett működés mód miatt inkább nem is ír. Ahhoz képest, hogy az emberek milyen magas százalékát érinti a probléma, alig van olyan felület, ahol beszélni lehet róla troll hadsereg nélkül.
2023. máj. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
#5 ki az az egyetemi tanár? Ismerek egy ilyet. Állítólag minden évben van szeretője, más más városokban (mivel sok egyetemen tanít és sokat utazik). Volt ebből már problémája is, de valahogy mindig megúszta a szemétje...
2023. máj. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Én fél évig voltam szerető. Nem így terveztem, nem ez volt az álmom nekem sem, ahogy gondolom a többi nőnek sem, de beleszerettem. Kemény helyzet volt, nem viseltem jól a külön töltött időt, de szerelmes voltam, és éreztem, hogy ő is az. Fél év után döntött úgy, hogy elhagyja a feleségét, és engem választ. Azóta is együtt vagyunk, minden rendben szerencsére, így nem bántam meg, de soha többé nem lennék szerető, elég volt ennyi tapasztalatnak.
2023. máj. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
#14 örülök hogy megtaláltad a párod
2023. máj. 30. 18:42
 16/17 anonim ***** válasza:
50%
Idén lesz 3 éve, hogy tart. Egyhamar nem lesz vège úgy érzem : )
2023. jún. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
59%

34/F

Az én történetemben én is voltam szerető és nekem is volt jópár. Több mint 10 éve alkotunk egy párt a 3 éve feleségemmel és köszönjük szépen jól megvagyunk. Viszont mindkettőnknek voltak és vannak is kitekintései, először nehezen kezeltük, amikor kb. 4-5 év együttlét után kiderült, hogy van egy másik nő is a képben, majdnem hibát követtünk el és lezártuk a kapcsolatot, de végül sikerült megoldani a helyzetet. Aztán közben neki lett egy másik pasija, azt a helyzetet is megoldottuk és utána ha nem is mindig azonnal, de legtöbbször elmondtuk a másiknak, hogy van más is a képben. Bár mi mind a ketten úgy gondoljuk, mindig meg kell adni magunknak a lehetőséget a jobbra és ezt a másik meg is érti. Persze itt nem arra gondolok, hogy céges csapatépitő bulin fél részegen a hr-es csajt/pasit kell levenni a bokor mögött. De ha feleségemnek valaki el kezd udvarolni és tetszik neki, akkor előbb utóbb közelebb fogja magához engedni testileg és lelkileg is és én is ugyan így vagyok ezzel, ha megismerek egy számomra érdekes nőt, akkor megpróbálok minél többet elérni.


Emellett én 3-4 éve vagyok szeretője egy régi barát barátnőmnek, akinek a férje annyira nem elfogadó, mint a feleségem vagy én, bár nálunk nincs szó arról, hogy bármikor is együtt folytatnánk, inkább csak barátság extrákkal és közös programok vannak.


Szóval ítélkezni mindig lehet, csak kérdés, hogy kell-e? 😉

2023. jún. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!