Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy lehet valaki olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki olyan érzéketlen, hogy semmi büntudata nincs, hogy elvette a férfit a családjától és miatta el is vált? Tudom, ez 2 emberen múlik, a férfi is hibás, de ő kezdett ki a férfivel , annak ellenére, hogy tudta, hogy nős.

Figyelt kérdés
2023. jún. 5. 09:02
 1/8 anonim válasza:
51%
Mert ezeknek az emberekben nincs semmi jó indulat, csak a maguk előnyeit nèzik, hogy nekik jó legyen. Plussz lehet, hogy nem is kapott erkölcsös nevelèst ès nem tudja, hogy mi a jó ès mi a rossz, èszre se veszi magàt. Vagy valami trauma èrte ès ìgy akar bosszútàllni a vilàgon. De az is lehet, hogy csak egyszerűen egy törtető ès kèsz.
2023. jún. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Fordítsd meg a dolgot. Hogy lehet egy családos férfi olyan érzéketlen, hogy elhagyja a családját és el is válik a feleségétől, mert képbe kerül egy másik nő? Bizony, 2 emberen múlik és teljesen mindegy, hogy a nő kezdett ki vele, ha a férfi kapható volt erre, bárkivel lelépett volna, csak idő kérdése volt.
2023. jún. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Vigasztalódj azzal, hogy majd őt is így fogják lecserélni...
2023. jún. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Hát szerintem ez abszolút a férfin múlik. Azt, aki tényleg szereti a feleségét és a gyerekeit, nem lehet elcsábítani a családjától.
2023. jún. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Bizony, ez két emberen múlik.

Tudod, csak azt viszik, aki lehet. Én ugyan nem vagyok még házas, de akármilyen nő próbálna kikezdeni velem, nem lenne esélye. Szeretem a barátnőmet, és ezen az sem változtat, ha egy topmodell külsejű hölgyike akarna körülöttem legyeskedni.

2023. jún. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%

Az ilyen kérdéseknél miért terelődik mindig arra a szó, hogy a férfi a hibás, ő hagyta magát, ő tartozott volna hűséggel... stb? Nem az volt itt sem a kérdés, hogy ki a hibás, hanem az, hogy a nő hogy lehet ilyen gerinctelen, hogy meg sem fordul a fejében, hogy neki sem esne jól, ha becsapnák, a háta mögött kavarnának, és szolidáris annyira egy nőtársával szemben, hogy nem tesz olyat, ami neki sem esne jól. Tény, hogy nem ő tartozik hűséggel, de ugyanolyan

jellemtelen, törtető, "mindegy csak nekem jó legyen" típusú az ilyen nő, mint a semmirekellő, félrek.ró pasikája.

És még egyszer. Nem az a kérdés, hogy ki a hibás, hanem hogy miért nem alap, hogy tabu a foglalt pasi. Először rendezze sorait, váljon/szakítson, utána csajozzon. Nekem legalábbis nagyon kiábrándító egy jellemtelen, gyáva, félreke.élő ember, akit szegényt úgy kell "kiszabadítani" a gonosz asszonypajtás karmai közül...

2023. jún. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%

A való életben egy ember lát egy másikat. És amiket tapasztalnak és megélnek együtt, sarkalják valami irányba. Az hogy "ki kezdett ki a másikkal", főleg csak illúzió, valójában mindkettőjükben ugyanúgy ott van a nyitottság, és a saját életükhöz való hozzáállás, ami miatt mindkettő úgy érzi, akarna valamit a másiktól. Az, hogy kihez jut el előbb tettben, vagy tudatosságban, lényegtelen, csak a személyiségek kavalkádjának játéka, de igazából mindkettő, sőt többen is tehetnek erről. Mindenki a helyzetben ugyanannyira teremtő, mert ők alakították ki önmagukat és egymást olyanná, amiben egy ilyen találkozás egy ehhez hasonló eseményt eredményezhet, mint a "család elhagyás".


Ez nem érzéketlenség, csak nincs belátása a te szemszögedbe, vagy nem érzi magára érvényesnek, vagy belülről tudva már látja, hogy ez sokkal több és megérthetőbb annál, mint a hiedelmek tartják, amit most te át élsz, mint valóság, de ez illúzió. Valójában csak sokkal többet lát, te pedig nem tudod ő mit élt meg, nem ismered azt az oldalt, azt a valóságot, azt a tudás halmazt és élmény sorozatot.


A bűntudattal ugyan ez van, ő nem látja a te oldaladat, nem tudja elképzelni a te fájdalmad, vagy akárkijét a helyzetben, pl gyerekek, feleség, akit elhagyott, mert nem ismeri azokat, csak a férfit ismeri.

A férfi is csak a saját oldalát ismeri, és el tudja magyarázni magának, miért teszi ezt, sok dolgot nem látva, ami miatt valószínűleg nem tenné, de nem is maradna úgy a családban, mint addig, hanem egy másik utat választana.


Ez van.., Mindenki fejlődik.

2023. jún. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A férfinak nem volt bűntudata mikor megcsalt?
2023. jún. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!