Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A párom megcsalt, de együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom megcsalt, de együtt élünk és nincs hova mennem. Lakótársként mennyire működhet a dolog?

Figyelt kérdés

Egyedül nincs pénzem egy másik albérletre és ha elmegyek bukok egy csomó pénzt. Kaució, közösen vett bútorok stb.

Rokonokhoz tudnék max. menni, de oda is csak ideiglenesen.



2023. jún. 5. 20:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Menj rokonokhoz. Kapcsolat formájában sem működött. Tényleg ott akarsz majd lenni, amikor felviszi az új not ?
2023. jún. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Bérelj egy szobát. Új kezdetnek nagyon jó lenne.
2023. jún. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Inkább ne várd meg amíg az új barátjával össze kell futnod, aki majd vigyorog a képedbe "Finom volt a kókuszgolyo" stílusban.
2023. jún. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én a női fél vagyok és a barátom csalt meg.

Eleve a költözködés, cipekedés is necces, hogy egyedül menne-e.

Itt tudunk két külön szobában lenni és tudom, hogy vele rosszabb mint egy idegennel, de végül is itt is olyan mintha egy szobát bérelnék.

2023. jún. 5. 21:22
 5/12 anonim ***** válasza:
53%

4.


Akkor a kókuszgolyós arc segít levinni a bútorokat :D

2023. jún. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Rokonok inkább.
2023. jún. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%

"tudom, hogy vele rosszabb mint egy idegennel"

Akkor válaszd a jobb megoldást, költözz össze idegenekkel. Majd megszokjátok egymást, még kellemes is lehet.

2023. jún. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
De ha nem Pesten lakik vagy nagyvarosban akkor nem tud elmenni szobat berelni. Nalunk sem szokas ez (30 ezres varos).
2023. jún. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a 8as írja, nálunk 30-40 ezres városban ez az egyetemistáknál működik max.
2023. jún. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
34%
Gyere Budapestre! Itt vannak szobak 1-2 honapra is osztott lakasban. Minden szoba kulonbejaratu es kulcsrazarhato a jobb helyeken. Szerzi 1-2 honapra is kotheto.
2023. jún. 6. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!