Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az igaz,ha valakinek szeretője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz,ha valakinek szeretője van, otthon jobb lesz a szex?

Figyelt kérdés
2023. jún. 6. 06:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
90%
A férfiak mondjuk hajlamosak azt az energiát egotiningot amit egy nő ad más nők felszedésére is használni.
2023. jún. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
81%
Nem lesz jobb. Sőt.
2023. jún. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
90%
Nem hiszem. Anyukám is csalja apukámat, de ők egyáltalán nem szexelnek már.
2023. jún. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Van szeretőm, a házasságomban ugyan úgy nincsen szex, és semmi sem változott.
2023. jún. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
85%
Szeretővel lehet, de otthon nem.
2023. jún. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
66%
Nálunk jobb lett a szex, meg úgy általában figyelmesebb, kedvesebb lett a volt férjem. Így kompenzált, bűntudata volt. Aztán lebukott, én meg beadtam a válást. Ő nem akart válni, meg sokáig vissza akart hódítani. Azóta meg engem hibáztat, amiért nem tudtam megbocsájtani, és mással vagyok.
2023. jún. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
40%
Volt olyan időszak amikor volt szeretőm a párom mellett és igen jobb lett a szex a párommal.
2023. jún. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
66%
Elviselhetőbb. A szeretőmről fantáziálok közben. Szoktuk beszélni a szeretőmmel, hogy már mindketten elváltunk volna valószínű, ha nem lennénk egymásnak. A szeretővel való szexre és találkára várás túlélhetővé teszi a mindennapokat. Nekem 10 éve van szeretőm, ugyanaz a férfi.
2023. jún. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 gyurlaci ***** válasza:
80%
Nyomorult egy életed lehet. Ez nekem még 6 hónapot sem tett ki.Hú de szar volt. Utána a szeretőm lett a párom és azóta boldog vagyok.Immár több mint egy évtizede.
2023. jún. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
56%

JObb lesz, ideig, aztán visszaáll minden.

Vagy tart és ritkább de jobb szexek lesznek otthon.

vagy lebukásnál katarzis után jobban egymásra fordulnak a felek és jobb lesz egy darabig. aztán minden visszaáll...

2023. jún. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!