Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ismer bárki olyan nőket akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismer bárki olyan nőket akit többször megcsalt és többször el is hagyott a párja? Van ötlet, hogy egy ilyen nő ezt miért csinálja?

Figyelt kérdés

#megcsalás #Önbecsülés nélkül #Rabszolga nő
2023. jún. 14. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Miért, mit csinál a nő?
2023. jún. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hagyja hogy hülyét csináljanak belőle, többször is sokáig is és kíváncsi vagyok ezt miért hagyja egy nő aki ilyen helyzetben van.
2023. jún. 14. 12:22
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Ezt nem hagyja az ember, ezt csinálják vele.
2023. jún. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem mert egy ilyen is jobb mint a semmi. Amig nincs vki. Azért.

Most vagy egyutt alszol vkivel néha, van szex mászkáltok ide oda nevettek, van aki eléd megy a munkába, együtt főztök, segít a tanulásban, mentek haverokhoz éltek, vagy nincs erre senki es egyedul alszol, nincs akivel jolesne mászkalni nevetni( a baratok az nem ugyanaz mint egy társ nem helyettesitik a másik nemet), nem megy eléd senki nem vár haza senki, egyedul magadra inkabb nem is főzöl, egyedül tanulsz, szex sincs.


Nem nehéz rábolintani arra hogy addig átmenetileg inkább ez míg nincs jobb. És az a jobb is igyanugy leléphet csalhat ez benne van amugyis a pakliban.

2023. jún. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

Nekem van ilyen ismerősöm. Mondjuk ő addig könyörgött a pasinak hogy ne hagyja el (miután az megcsalta), hogy még azóta is együtt vannak.

Azért van ez mert a lány durván önbizalomhiányos, megalázkodó. Nekem már gyomrom nem lenne egy ilyen emberhez. De ő azt mondta, hogy bár nehéz időszak volt, de mégis úgy érzi, hogy megerősödött a kapcsolatuk... Hát oké. Azóta ki lett téve Facebookra is az eljegyzési gyűrű, de tudva a hátterét a dolognak, szánalmas szerintem.

2023. jún. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4-es amit írsz talán átmenetileg rendben van, de én inkább azokra vagyok kíváncsi akiket többször, több nővel, több éven át megcsaltak és hogy ők miért csinálják ezt?!...


5-ös teljesen egyetértek veled, szerintem ez nagyon megalázó a nőnek és aki egyszer csal, az biztos hogy többször is fog, csak idő kérdése.

2023. jún. 14. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!